meelissa Skrevet 10. mai 2011 #1 Skrevet 10. mai 2011 Hei! Håper noen kan hjelpe meg her. Oppdaterte Firefox for noen dager siden, og nå har jeg plutselig mistet google som søkemotor hvis jeg skriver søket i adresselinja. Kan selvfølgelig fortsatt bruke google hvis jeg bruker den lille ruta til høyre, men dette er tungvindt, synes jeg :gjeiper: Nå har jeg ufrivillig blitt byttet over til noe som heter I-play, og denne søkemotoren er jo elendig! Noen som vet hvordan jeg kan ordne dette?
LadyNinja Skrevet 10. mai 2011 #2 Skrevet 10. mai 2011 Vet ikke helt om forstod deg riktig. Vil du ha google-søk i den lille ruten til høyre? Det har jeg, og slik googler jeg, går altså ikke innpå google sin forside for å søke. Dersom der er det du mener, så trykk på det lille ikonet (som har en pil nedover) da skal flere ulike søkemotorer komme opp)
meelissa Skrevet 10. mai 2011 Forfatter #3 Skrevet 10. mai 2011 Nei, der har jeg allerede googlesøk. Jeg snakker om adresselinja! Der er det mulig å søke på akkurat det samme som i boksen til høyre, men nå er søkemotoren der plutselig endret.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå