rachel who Skrevet 3. mai 2011 #1 Skrevet 3. mai 2011 Har desverre ikke kanal FEM, men har fått med meg at det er han raringen som har fått en sjanse til. Jeg lurte på om noen kan fortelle om han fant lykken denne gangen?
rachel who Skrevet 3. mai 2011 Forfatter #3 Skrevet 3. mai 2011 Valgte Emely og nå er det slutt HA, det var det jeg visste. Han fyren der er rar. Første gang jeg så han (episode 1), så fikk jeg en rar følelse. Tror han er psykopat.
Tears.of.the.Sun Skrevet 3. mai 2011 #4 Skrevet 3. mai 2011 HA, det var det jeg visste. Han fyren der er rar. Første gang jeg så han (episode 1), så fikk jeg en rar følelse. Tror han er psykopat. Virkelig, psykopat? Og hvilke psykopatiske trekk er det han har?
rachel who Skrevet 3. mai 2011 Forfatter #5 Skrevet 3. mai 2011 Virkelig, psykopat? Og hvilke psykopatiske trekk er det han har? Alle trekk. :gjeiper:
AnonymBruker Skrevet 3. mai 2011 #6 Skrevet 3. mai 2011 Tror bare han trenger en ikke o glamorama amerikans dame, men en litt mer fjelltur type Om noen skjønner
AnonymBruker Skrevet 3. mai 2011 #7 Skrevet 3. mai 2011 Tror bare han trenger en ikke o glamorama amerikans dame, men en litt mer fjelltur type Om noen skjønner Er det slutt? Ikke rart. Det burde ringe norn bjeller når hun ikke stoler på han i det hele tatt. Han burde valgt hun andre. Hun mørke (husker ikke navnet på 2.plass-dama). Hva er det med disse bachelorene som gjør at de omtrendt aldri klarer å velge riktig? Mannfolka har hittil gått etter de mest bimbo kjerringene! Er det virkelig sånne kvinnfolk menn helst vil ha? Blir skremt jeg!
Gjest *smak* Skrevet 3. mai 2011 #8 Skrevet 3. mai 2011 Han virker ikke som noen psykopat nei, men en som er i kontakt med følelsene sine...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå