Banan Skrevet 1. mai 2011 #1 Skrevet 1. mai 2011 For en stund siden kjøpte jeg bareMinerals foundation pudder, men jeg har ikke kost fra samme merke. Jeg bruker bare en gammel kost jeg hadde fra før, og den mister en del hår og er ikke så god. Jeg har derfor tenkt å kjøpe en god kost fra samme merke, men er litt usikker på hvilken jeg bør kjøpe. bareMinerals Full Coverage Kabuki Brush bareMinerals Full Flawless Application Face Brush bareMinerals Flawless Application Face Brush Har funnet disse tre over på feelunique.com, og det står at alle passer til foundationen. Den første har kort skaft, og de to neste er lengre og ser veldig like ut. Så det jeg lurer på er om noen av dere vet hvilken kost som er best å bruke?
Sofie_22 Skrevet 1. mai 2011 #2 Skrevet 1. mai 2011 Det spørs om hva slags effekt du vil ha, jeg har selv Kabuki børsten som jeg bruker til foundation og flawless face brush til blush.
venus_ Skrevet 1. mai 2011 #3 Skrevet 1. mai 2011 Jeg ville gått for Bare Escentuals bareMinerals Full Coverage Kabuki Brush eller Bare Escentuals bareMinerals Handy Buki Brush. Bare Escentuals bareMinerals Flawless Application Face Brush bruker jeg til blush.
Jade Skrevet 2. mai 2011 #5 Skrevet 2. mai 2011 Kabukibørster er vel anbefalt til mineralfoundation. Men du trenger da ikke begrense deg til ID sitt utvalg. Det finnes mange gode koster fra andre merker også
Banan Skrevet 2. mai 2011 Forfatter #6 Skrevet 2. mai 2011 Takk for svar Hadde ikke sett Bare Escentuals bareMinerals Handy Buki Brush før, men den så jo også bra ut. Det er en kabukikost med langt skaft, ikke sant?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå