AnonymBruker Skrevet 22. april 2011 #1 Skrevet 22. april 2011 Jeg har ganske tørt hår som er litt tykt. Det er ikke bleket, har bare tatt minicolorasjoner, så det er naturlig tørt med litt krøller fra naturens side. Bør jeg bruke all soft serien eller smooth down serien fra redken? Eller er det noen som har et annet forslag??
AnonymBruker Skrevet 22. april 2011 #2 Skrevet 22. april 2011 Redken tester dessverre på dyr (i alle fall står de på Petas liste), hvis det er noe du tenker på når du velger produkter.
muffin26 Skrevet 22. april 2011 #3 Skrevet 22. april 2011 Jeg har selv tørt hår med krøller. Jeg har prøvd smooth down og føler jeg fikke fett hår av det var mye oljer i den. Jeg har også prøvd den fresh curls, den luktet himmelsk og gjorde håret mitt mykt og lett å gre. Jeg vurderer å prøve all soft serien nå har lest mye bra om den.
AnonymBruker Skrevet 23. april 2011 #4 Skrevet 23. april 2011 Jeg har selv tørt hår med krøller. Jeg har prøvd smooth down og føler jeg fikke fett hår av det var mye oljer i den. Jeg har også prøvd den fresh curls, den luktet himmelsk og gjorde håret mitt mykt og lett å gre. Jeg vurderer å prøve all soft serien nå har lest mye bra om den. Ok, trodde smooth down skulle være bedre enn all soft om man hadde tørt hår.. Noen andre som har prøvd?
Jinta Skrevet 23. april 2011 #5 Skrevet 23. april 2011 (endret) Jeg har prøvd "all soft" og det er den beste serien jeg har prøvd noensinne på mitt hår. Jeg har tykt hår som også er litt naturlig tørt, men Redken tok seg av det. Aldri hatt så mykt og flott hår før. Endret 23. april 2011 av Jinta
AnonymBruker Skrevet 24. april 2011 #6 Skrevet 24. april 2011 Ok, trodde smooth down skulle være bedre enn all soft om man hadde tørt hår.. Noen andre som har prøvd? Tror den er ment for bleket og skadet tørt hår. Ikke krøllete tørt hår ikke vet jeg noe jeg
AnonymBruker Skrevet 24. april 2011 #7 Skrevet 24. april 2011 Har prøvd både fresh curls, all soft og smoot down fra Redken. Av desse har jeg likt smoot down best på mitt hår. Jeg har tørt hår med naturlig fall og lysfarget. Det som definitivt har vært best for mitt hår er å kure med k pack først protein og deretter fuktighetkuren. Bruker tigi s-factor smoothing? sjampo og balsam og altid moroccon oil og potion nr 9 fra sebastian etterpå.
mari4ever Skrevet 24. april 2011 #8 Skrevet 24. april 2011 Jeg har ganske tørt hår som er litt tykt. Det er ikke bleket, har bare tatt minicolorasjoner, så det er naturlig tørt med litt krøller fra naturens side. Bør jeg bruke all soft serien eller smooth down serien fra redken? Eller er det noen som har et annet forslag?? Enig at smooth down var for heavy. Jeg har slikt hår som deg, og jeg har har stripet det. All soft er jeg veldig fornøyd med:) De er veldig drøye produkter, og balsam trenger du lite av. verdt pengene Håret blir blank,mykt, rettere, lettere å style og null floker
AnonymBruker Skrevet 25. april 2011 #9 Skrevet 25. april 2011 Nå har jeg bestilt all soft igjen Alltid det jeg ender tilbake på.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå