AnonymBruker Skrevet 18. april 2011 #1 Skrevet 18. april 2011 Jeg har de siste dagene hatt diaré, men i går kom det bare noe slim ut av anus. Det var blankt. Er dette noe å uroe seg over?
Pia P Skrevet 18. april 2011 #2 Skrevet 18. april 2011 Du burde nok ta deg en tur til legen og få undersøkt det nærmere.. Sikkert ikke noe farlig, men best å få det undersøkt!
LukaFrost Skrevet 18. april 2011 #3 Skrevet 18. april 2011 Nei, det er ikke farlig. Har opplevd det samme selv når det liksom er tomt etter en dunde med diaré.
AnonymBruker Skrevet 18. april 2011 #4 Skrevet 18. april 2011 Høres ut som om tarmen din er sår og irritert pga at du har vært dårlig de siste dagene. Har glutenintoleranse og opplever det samme selv når jeg blir dårlig. Går nok over når du er bedre i magen din igjen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå