Gjest Anonymous Skrevet 4. november 2003 #1 Skrevet 4. november 2003 Jeg er ei jente som gjerne vil leke mer i senga. Mannen min er fornøyd sånn det er. (Variasjon mellom 3 stillinger annenhver kveld ca.) Hvordan kan jeg ta initiativet uten at det blir flaut for meg, når han så tydelig har sagt at han ikke trenger noe ekstra stæsj i senga? Jeg vil ikke leke med sexleketøy osv når han bare ligger der og er ivrig etter å få fitte og bli ferdig.. Eller må jeg?
Gjest Anonymous Skrevet 4. november 2003 #2 Skrevet 4. november 2003 når han bare ligger der og er ivrig etter å få fitte og bli ferdig.. Hørt eventyret om den lille høna som skulle bake.... Få han til å forstå at vil ha få fitte, så får han søren klype "jobbe" litt for å få den.
ZIBRA Skrevet 6. november 2003 #3 Skrevet 6. november 2003 Kan han ikke gjøre det før deg?? En gang iblandt vartfall! Sex er jo nytelse for begge parter, ikke bare den ene. Synes det er merkelig at han bare sier nei, uten å ha prøvd først.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå