AnonymBruker Skrevet 30. mars 2011 #1 Skrevet 30. mars 2011 har tørr hud, med bittelitt urenheter. Er ung, bruker ID bare minerals daglig. Ingenting FØR sminken, men fjerner daglig. Aldri brukt noe annsiktskremer. Er student, så dårlig med penger.. Forslag til krem som kan hjelpe til tørrheten og urenhetene? Gjerne en som kan brukes under pudderet, hvis det finnes???
*amanda* Skrevet 1. april 2011 #2 Skrevet 1. april 2011 har tørr hud, med bittelitt urenheter. Er ung, bruker ID bare minerals daglig. Ingenting FØR sminken, men fjerner daglig. Aldri brukt noe annsiktskremer. Er student, så dårlig med penger.. Forslag til krem som kan hjelpe til tørrheten og urenhetene? Gjerne en som kan brukes under pudderet, hvis det finnes??? Decleor er et veldig bra merke som ikke gir urenheter. Selges på feelunique mye rimeligere enn i butikk, men er jo ikke billig sammenlignet med f.eks loreal.
Papaya84 Skrevet 1. april 2011 #3 Skrevet 1. april 2011 Jeg likser veldig godt body shop sine produkter. der er de også veldig hjelpsomme med å finne en krem som passer deg. Desuten er det ikke svindyrt
AnonymBruker Skrevet 1. april 2011 #4 Skrevet 1. april 2011 Jeg likser veldig godt body shop sine produkter. der er de også veldig hjelpsomme med å finne en krem som passer deg. Desuten er det ikke svindyrt En krem fra Decleor kan fint koste 200kr slik som mange TBS kremer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå