Gå til innhold

Til våre vinterbruder


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Disse capene er kjempe nydelige. De selges også på ebay for ca 12 -1300 NOK kr.På ebay finnes de både i hvite og ivory. De er alle en str. Jeg var inne på tanken å bestille en slik tidliggere i høst men fant en kåpe istedet.

Skrevet

Jeg har fått låne meg en lignende cape. Min er lenger enn den på bildet :)

Skrevet

Prisen på dem er tåpelig, man kan kjempeenkelt sy sånne selv, uten å være flink til å sy. Jeg syns forresten de blir altfor "prinsesse"-aktig for meg, jeg ønsker meg en lang, lys kåpe i vanlig kåpefasong.

Skrevet

ti hi, den var koslig. men så koselig ville aldri jeg vært..... :blunke:

Skrevet

Åhh, den var virkelig prinsesse-aktig! Har lyst på en sånn gitt! Er jo vinterbrud! Skal få kjolen min sydd, så da kanskje hun tar med en sånn i samme slengen, hvis det er enkelt...? :P

Skrevet

Ønsker meg den korte capen som ikke er vist bilde av....

Synes ikke muffene ble noe pene til.

Tror jeg må ut å kjøpe stoff og sy. Vet ikke når jeg får tid, men har jo eventuelt noen fridager i jula :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...