sophiaM Skrevet 27. mars 2011 #1 Skrevet 27. mars 2011 Jeg bruker allerede en proteinkur fra Redken Extreme (Deep fuel) Jeg ser etter et produkt som kan mykgjøre håret mitt igjen etter jeg har brukt denne behandlingen. Jeg ser ikke etter en typisk hårkur, men hvis det er en du mener gjør underverker, nevn den også ! Produkter jeg er interresert i er alt fra Leave- in kurer Hår-oljer Hår- elixirer Hårkremer Pack-treatments ... and so on Hva anbefaler du?
FatallyYours Skrevet 27. mars 2011 #2 Skrevet 27. mars 2011 BioSilk Silk Therapy, ett vidunderlig mykgjørende og herlig produkt som gjør håret skinnende og blankt som silke!
Rosenrød Skrevet 27. mars 2011 #4 Skrevet 27. mars 2011 Må ha denne på mine innlegg, jeg ønsker også tips om kurer. Og oljer... Passer disse oljene for oss med langt hår? Blir ikke håret tungt av det?
sophiaM Skrevet 3. april 2011 Forfatter #5 Skrevet 3. april 2011 Det hender jeg har brukt Biosilk oljen, men finner ingen steder jeg kan få kjøpt den i Norge.. Kjøper den med en sjelden gang da jeg er i Sverige. Men har også hørt at den ikke er det beste man kan ha i håret fordi den inneholder masse silikoner som etterhvert vil ødelegge mer enn det vil gjøre nytte ?
Gjest krystallen Skrevet 3. april 2011 #6 Skrevet 3. april 2011 (endret) Mitt personlig råd ville vært Aoe Vera baserte produkter. Jeg har LR sin Aloe Vera shampoo og leave in hårkur som lukter utrolig godt. Håret mitt er allerede etter bedre etter bare noen gangers bruk. Biosilk hadde jeg også men, det inneholder alkohol. Hjalp egentlig ikke noe. EDIT : Jeg selger disse Aloe Vera produktene hvis det er av noen interesse for deg :-) Endret 3. april 2011 av krystallen
Gjest krystallen Skrevet 3. april 2011 #7 Skrevet 3. april 2011 Det hender jeg har brukt Biosilk oljen, men finner ingen steder jeg kan få kjøpt den i Norge.. Kjøper den med en sjelden gang da jeg er i Sverige. Men har også hørt at den ikke er det beste man kan ha i håret fordi den inneholder masse silikoner som etterhvert vil ødelegge mer enn det vil gjøre nytte ? Du får kjøpt den i frisør salonger. Kjøpe for en stund siden i modern design. Men slutte med det fordi det gjorde håret mitt verre.
Gjest krystallen Skrevet 3. april 2011 #8 Skrevet 3. april 2011 Må ha denne på mine innlegg, jeg ønsker også tips om kurer. Og oljer... Passer disse oljene for oss med langt hår? Blir ikke håret tungt av det? Prøv Aloe Vera, du vil sikkert merke en forskjell. Det er egentlig rart at flere ikke kjøper hudpleie produkter med Aloe Vera, vi alle vet hvor kjent og god Aloe Vera er.
Skylines Skrevet 4. april 2011 #10 Skrevet 4. april 2011 Hørt at Argan-olje er bra, skal prøve selv:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå