Gjest Gjest Skrevet 26. mars 2011 #1 Skrevet 26. mars 2011 Er en mann som har fått meg ny kjæreste som liker å bli penetrert dypt, og ser derfor etter tips på stillinger som gjør at jeg kommer dypest mulig samtidig som hun kan kontrollere hvor mye hun "tar". Har vel en ganske stor penis i forhold til gjennomsnittet med 23 cm i lengden og 16 cm rundt, så det med kontroll er viktig for vår del. Så om det er noen som har noen tips på stillinger som gjør at hun kan føle så mye av meg så dypt som mulig samtidig som det går an å kontrollere hvor langt inn man kommer blir jeg glad Man har jo selvsagt prøvd at hun rir meg og kan kontrollere det på den måten, men ønsker jo litt variasjon.
AnonymBruker Skrevet 31. mars 2011 #2 Skrevet 31. mars 2011 Vet ikke om dette er noe tips, men det finnes flere "applikasjoner" på Iphone som du kan laste ned med stillinger. Der har jeg hentet mye inspirasjon!
Gjest Katten. Skrevet 31. mars 2011 #3 Skrevet 31. mars 2011 http://www.nrk.no/helse-forbruk-og-livsstil/1.6331899 Anbefaler hun på topp, og kanskje spesielt den "Bortvendt rytter"
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå