charley Skrevet 22. mars 2011 #1 Skrevet 22. mars 2011 Noen som har bestilt gjestbok der gjestene kan skrive en hilsen til brudeparet? Finner bare der forsidene står på engelsk...er det noen som bare er hvite ark i?noen som vet?vis gjerne hvis du har en bryllups gjestebok.
Bubblerock Skrevet 22. mars 2011 #2 Skrevet 22. mars 2011 Vi har bare kjøpt en kvadratisk bok med blanke ark på bokhandelen med pent omslag i den fargen vi ville ha, og tenker å pynte den selv utenpå Myye billigere enn "ordentlige" gjestebøker, og det er lettere å få den mer personlig.
Anglofil Skrevet 22. mars 2011 #3 Skrevet 22. mars 2011 Vi kjøpte en billig og fin gjestebok på eBay, den har kun blanke hvite ark. Mvh Yvonne
Charleene Skrevet 22. mars 2011 #4 Skrevet 22. mars 2011 Har ikke kjøpt gjestebok enda, men skal definitivt ha. Vurderer polaroidkamera så gjestene kan ta noen morsomme/fine bilder av seg selv og legge i gjesteboken og. Så blir det mer som en scrappbook også. Bare en tanke så langt da
charley Skrevet 22. mars 2011 Forfatter #5 Skrevet 22. mars 2011 Yvonne: husker du hva du søkte etter?jeg har sett sånn fort igjenom men de er med engelsk tekst... Charleene: polaroidkamera var en kjempe god ide!!!tenkte på å få bilde av alle gjestene å lime det inn i boken i ettertid.
Charleene Skrevet 22. mars 2011 #6 Skrevet 22. mars 2011 Charleene: polaroidkamera var en kjempe god ide!!!tenkte på å få bilde av alle gjestene å lime det inn i boken i ettertid. jeg har mine øyeblikk det blir jo alltid nok bilder i ett bryllup, men litt morro å få gjestene til å ta noen gøyale bilder som vi kan ha sammen med hilsner i gjesteboka. Og polaroid kamera er ikke så skremmende dyrt heller.
Anglofil Skrevet 22. mars 2011 #7 Skrevet 22. mars 2011 Yvonne: husker du hva du søkte etter?jeg har sett sånn fort igjenom men de er med engelsk tekst... Søkte vel egentlig bare på "guest book" og trålte både ebay.com og ebay.co.uk. Mvh Yvonne
Bubblerock Skrevet 23. mars 2011 #8 Skrevet 23. mars 2011 På bryllupsweb.no har de gjestebøker til rundt fire hundre kroner
Ridderspore Skrevet 23. mars 2011 #9 Skrevet 23. mars 2011 Jeg har sjekket litt rundt dette med polaroidkamera og ikke funnet kamera, men funnet ut at et er vanvittig dyrt med filmen til bildene. Tror det blir en dyr spas, men så handler det jo litt om hva man prioriterer å bruke penger på. Når det gjelder gjestebok fikk jeg en i gave fra min forlover. Den er på norsk og kjøpt på Tanum, tror jeg.
GladeMarianne Skrevet 26. mars 2011 #10 Skrevet 26. mars 2011 Vi har kjøpt en hvit tre eske hvor hver side av esken er en bilderamme (kommer til å putte inn bilder av oss der). På lokket kommer vi til å skrive at gjestene kan skrive en hilsen til oss.Når du åpner lokket på esken er det fire album inni. Vi kommer til å ha bilder av oss og alle gjester i albumene (alt fra gamle til nye bilder). Vi legger frem ark i ulike farger, samt noen kalenderark (slik at gjestene kan skrive fremtidige avtaler med oss hvis de vil). Når gjestene har skrevet putter de hilsenen inn i en av plastlommene i albumene. Vi synes dette ble veldig personlig, fint og et flott minne vi kan ha med oss. Esken kan være et stilig interiør hjemme hos oss. Er også hyggelig for gjestene å se bilde av seg selv når de blar i albumene i bryllupet!
Barcelone Skrevet 27. mars 2011 #11 Skrevet 27. mars 2011 Hva med å sette frem et vanlig kamera som dere kan fremkalle på vanlig måte. Mye billigere =O)
cattaa Skrevet 27. mars 2011 #12 Skrevet 27. mars 2011 Jeg har sjekket litt rundt dette med polaroidkamera og ikke funnet kamera, men funnet ut at et er vanvittig dyrt med filmen til bildene. Tror det blir en dyr spas, men så handler det jo litt om hva man prioriterer å bruke penger på. Når det gjelder gjestebok fikk jeg en i gave fra min forlover. Den er på norsk og kjøpt på Tanum, tror jeg. Jeg hadde faktisk samme idéen! Og jeg fant masse billige polaroidkamera på ebay etc., men oppdaget som deg at filmen er utrolig dyr. Og den er visst "ferskvare", så det er ikke sannsynlig å noen har det liggende og slenge. Men det hadde vært utrolig kult da! Det blir liksom ikke like gøy med et digitalkamera, det er en egen sjarm over polaroid. Så nå er jeg litt i tenkeboksen.. Pappa har en sånn liten fotoprinter, men det blir ikke det samme..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå