AnonymBruker Skrevet 22. mars 2011 #1 Skrevet 22. mars 2011 Nesten alle kvinner liker menn med mørkt hår, og misliker menn med blondt hår. Det gjelder uansett om dama er lys eller mørk selv. Kvinner foretrekker en stygg, mørk mann fremfor en pen blond mann siden mørkt hår forbindes med det maskuline, og blondt hår med det feminine. Hvilken hetero kvinne vil ha en annen kvinne liksom? Siden hårfargen er bestemt av foredrenes genmateriale så er blondt hår på menn en genetisk defekt. Og en genetisk defekt kan i mange tilfeller regnes som en sykdom, dvs. noe som hemmer en i livet ellers. Og blondt hår er absolutt noe som hemmer menn på datern og sjekkemarkedet. Synspunkter? Noe annet en kan spørre seg om er om blonde kvinner i det hele tatt burde ha fått barn. De burde i alle fall aldri fått barn med en blond mann, det er jo innlysende. Men sjansen for det er vel uansett minimal. Men burde de virkelig fått barn med en mørkhåret mann? La oss si at sjansen er 50/50 for å få en gutt, og 50/50 for at det stakkars kreket stiller i åttende divisjon eller verre ved å få blondt hår. Burde ikke da blonde kvinner avstå fra å få barn iom at sjansen for at det går galt er temmelig stor? Nei, hårfarging er ingen option, iom det ser corny ut med mørkt hår og lyse farger ellers.
womenwomen Skrevet 22. mars 2011 #3 Skrevet 22. mars 2011 Nesten alle kvinner liker menn med mørkt hår, og misliker menn med blondt hår. Det gjelder uansett om dama er lys eller mørk selv. Kvinner foretrekker en stygg, mørk mann fremfor en pen blond mann siden mørkt hår forbindes med det maskuline, og blondt hår med det feminine. Hvilken hetero kvinne vil ha en annen kvinne liksom? Siden hårfargen er bestemt av foredrenes genmateriale så er blondt hår på menn en genetisk defekt. Og en genetisk defekt kan i mange tilfeller regnes som en sykdom, dvs. noe som hemmer en i livet ellers. Og blondt hår er absolutt noe som hemmer menn på datern og sjekkemarkedet. Synspunkter? Noe annet en kan spørre seg om er om blonde kvinner i det hele tatt burde ha fått barn. De burde i alle fall aldri fått barn med en blond mann, det er jo innlysende. Men sjansen for det er vel uansett minimal. Men burde de virkelig fått barn med en mørkhåret mann? La oss si at sjansen er 50/50 for å få en gutt, og 50/50 for at det stakkars kreket stiller i åttende divisjon eller verre ved å få blondt hår. Burde ikke da blonde kvinner avstå fra å få barn iom at sjansen for at det går galt er temmelig stor? Nei, hårfarging er ingen option, iom det ser corny ut med mørkt hår og lyse farger ellers. Herregud - verste jeg har hørt på lenge . Du kan ikke mene dette alvorlig ? Det finnes nydelige blonde menn og mindre pene blonde menn , akkurat som blant kvinner . Det finnes flotte høye mørke menn , og noen skikkelig stygge høye mørke menn . ATTRAKTIVITET HAR INGENTING MED HÅRFARGEN Å GJØRE ... Selv foretrekker jeg en mellomblond til mørkblond mann fremfor en kjempemørk mann / sorthåret . Mellomblonde og blåøyde , kraftige og høyreiste menn er jo NYDELIGE . Kjempesexy . Makulinitet har ingenting med hårfarge å gjøre . Det har mer med størrelse , høyde og ellers andre maskuline ansiktstrekk og maskulin kroppsfasong . Slank , høy , veltrent , bredskuldret mmmmm deilig . Nei . Ta vare på de scandinaviske skjønnhetene .Enten de er menn eller kvinner . Ingen over ingen ved siden av mener jeg . Blondt finnes i så mange fine nyanser og toner og hudfarger og øyenfarger . Nydelig er det . Det skal SES at man er av Scandinavisk opprinnelse : ) Mørkhårede kvinner fra spania eks elsker jo blonde menn . De blir jo helt fasinert av de flotte , høye fine blonde mennene vi har her i Scandinavia .Leste om noen spanske damer som var på ferie her i Norge , og de var helt bergtatt av alle de flotte blonde , kraftige og høyreiste mennene vi hadde her til lands . En fryd for øyet syns de . 2
AnonymBruker Skrevet 22. mars 2011 #5 Skrevet 22. mars 2011 Og jeg liker mørke gutter, uten å hate de blonde 5
AnonymBruker Skrevet 22. mars 2011 #6 Skrevet 22. mars 2011 Og jeg liker mørke gutter, uten å hate de blonde Du hater dem ikke nei. Se det var sjenerøst av deg, virkelig raust.
womenwomen Skrevet 22. mars 2011 #7 Skrevet 22. mars 2011 Nesten alle kvinner liker menn med mørkt hår, og misliker menn med blondt hår. Det gjelder uansett om dama er lys eller mørk selv. Kvinner foretrekker en stygg, mørk mann fremfor en pen blond mann siden mørkt hår forbindes med det maskuline, og blondt hår med det feminine. Hvilken hetero kvinne vil ha en annen kvinne liksom? Siden hårfargen er bestemt av foredrenes genmateriale så er blondt hår på menn en genetisk defekt. Og en genetisk defekt kan i mange tilfeller regnes som en sykdom, dvs. noe som hemmer en i livet ellers. Og blondt hår er absolutt noe som hemmer menn på datern og sjekkemarkedet. Synspunkter? Noe annet en kan spørre seg om er om blonde kvinner i det hele tatt burde ha fått barn. De burde i alle fall aldri fått barn med en blond mann, det er jo innlysende. Men sjansen for det er vel uansett minimal. Men burde de virkelig fått barn med en mørkhåret mann? La oss si at sjansen er 50/50 for å få en gutt, og 50/50 for at det stakkars kreket stiller i åttende divisjon eller verre ved å få blondt hår. Burde ikke da blonde kvinner avstå fra å få barn iom at sjansen for at det går galt er temmelig stor? Nei, hårfarging er ingen option, iom det ser corny ut med mørkt hår og lyse farger ellers. TS - hvis du føler du har dårlig dametekke , så vær så snill å ikke skyld på hårfargen din . Det er nok andre yttre maskuline kjennetegn eller kanskje noe med din egen adferd og oppførsel , som gjør at damer kanskje føler seg " usynlige " for deg . Hvis du ikke ser på og etter damer , søker litt blikk kontakt selv osv . Så føler damer seg usynlige og ignorerer deg tilbake . Da du da oppfattes som totalt uinteresert i dem . Det kan være noe med kroppsspråket ditt også , som forteller damer at du ikke er interesert i dem , selv om du er det. Analyser deg selv og spør hvorfor du tror det er hårfargen din som gjør at du ikke har dametekke ? Selv er jeg betatt av minst 2 nydelige mellomblonde , maskuline , sexye , nydelige menn : ) 1
AnonymBruker Skrevet 22. mars 2011 #8 Skrevet 22. mars 2011 Herregud - verste jeg har hørt på lenge . Du kan ikke mene dette alvorlig ? Det finnes nydelige blonde menn og mindre pene blonde menn , akkurat som blant kvinner . Det finnes flotte høye mørke menn , og noen skikkelig stygge høye mørke menn . ATTRAKTIVITET HAR INGENTING MED HÅRFARGEN Å GJØRE ... Selv foretrekker jeg en mellomblond til mørkblond mann fremfor en kjempemørk mann / sorthåret . Mellomblonde og blåøyde , kraftige og høyreiste menn er jo NYDELIGE . Kjempesexy . Makulinitet har ingenting med hårfarge å gjøre . Det har mer med størrelse , høyde og ellers andre maskuline ansiktstrekk og maskulin kroppsfasong . Slank , høy , veltrent , bredskuldret mmmmm deilig . Nei . Ta vare på de scandinaviske skjønnhetene .Enten de er menn eller kvinner . Ingen over ingen ved siden av mener jeg . Blondt finnes i så mange fine nyanser og toner og hudfarger og øyenfarger . Nydelig er det . Det skal SES at man er av Scandinavisk opprinnelse : ) Mørkhårede kvinner fra spania eks elsker jo blonde menn . De blir jo helt fasinert av de flotte , høye fine blonde mennene vi har her i Scandinavia .Leste om noen spanske damer som var på ferie her i Norge , og de var helt bergtatt av alle de flotte blonde , kraftige og høyreiste mennene vi hadde her til lands . En fryd for øyet syns de . Hører hva du sier WW, og du har gode poenger. Men tror nok du tilhører et knøttlite mindretall her i Skandinavia. Ang. de spanske jentene vet jeg ikke, kanskje de synes blondt hår er eksotisk da uten virkelig å like det. Men det rare er hvordan hårfarge er knyttet til kjønn, for menn! Men ikke for kvinner. Kvinner er tiltrekkende uansett om de er lyse eller mørke. Og mørke kvinner er ikke mindre feminine fordi om de er mørke. Rart da hvordan blonde menn blir mindre maskuline, uansett hvordan de er ellers, bare fordi de har blondt hår. Da plutselig er hårfargen knyttet til kjønn. Merkelig det der.
womenwomen Skrevet 22. mars 2011 #9 Skrevet 22. mars 2011 Hører hva du sier WW, og du har gode poenger. Men tror nok du tilhører et knøttlite mindretall her i Skandinavia. Ang. de spanske jentene vet jeg ikke, kanskje de synes blondt hår er eksotisk da uten virkelig å like det. Men det rare er hvordan hårfarge er knyttet til kjønn, for menn! Men ikke for kvinner. Kvinner er tiltrekkende uansett om de er lyse eller mørke. Og mørke kvinner er ikke mindre feminine fordi om de er mørke. Rart da hvordan blonde menn blir mindre maskuline, uansett hvordan de er ellers, bare fordi de har blondt hår. Da plutselig er hårfargen knyttet til kjønn. Merkelig det der. En blond mann som ER maskulin . Ser ikke mindre maskulin ut enn en mørk maskulin mann . Det er bare tøv .Men en blond mann som er maskulin - ( er maskulin på en positiv og tillitsvekkende måte utseendemessig ) En mørkhåret maskulin mann er maskulin på en mer negativ måte rent utseendemessig . ( Mer sån farlig villmann som ikke er til å stole på - de ser mer skumle ut ). Og da vil ikke kvinner ha noe med de å gjøre . En mann som ikke respekterer kvinner og er totalt dominant ovenfor dem , vil ikke kvinner ha . Faktisk syns jeg blonde menn ser mye mye snillere og søtere ut og mye mer tillitsvekkende ut , enn mørke menn gjør . Noen veldig mørke menn ser skumle ut , litt sån " vill apekatt aktig og ser nesten litt usivilisert ut " . Disse ignorerer jeg , uansett hvor fortvilt de prøver å være hyggelig og gi meg oppmerksomhet , særlig om de er 2 meter høy og full av digre muskler . Det virker avskrekkende på meg . Rett og slett forde mange kvinner ikke liker alltfor " matcho menn " . Blonde menn er søtest og snillest : ) Alltså maskuline på en POSITIV MÅTE . Som gjør at kvinner får mer tillitt til dem automatisk .
AnonymBruker Skrevet 22. mars 2011 #10 Skrevet 22. mars 2011 Er det bare jeg som ikke ser på hårfargen? Jeg bryr meg null om hvilken hårfarge eller evnt ikke hår i det hele tatt for den saks skyld, min kjære har. 4
AnonymBruker Skrevet 22. mars 2011 #11 Skrevet 22. mars 2011 Du hater dem ikke nei. Se det var sjenerøst av deg, virkelig raust. Jeg var ironisk, det kom ikke frem. Poenget er at selv om jeg hovedsaklig tiltrekkes de mørkhårete, betyr ikke at blonde av en eller annen grunn er meg uinteressante på det grunnlag av at de enten skulle være for femi eller for lite maskuline. No offence 1
AnonymBruker Skrevet 22. mars 2011 #12 Skrevet 22. mars 2011 En blond mann som ER maskulin . Ser ikke mindre maskulin ut enn en mørk maskulin mann . Det er bare tøv .Men en blond mann som er maskulin - ( er maskulin på en positiv og tillitsvekkende måte utseendemessig ) En mørkhåret maskulin mann er maskulin på en mer negativ måte rent utseendemessig . ( Mer sån farlig villmann som ikke er til å stole på - de ser mer skumle ut ). Og da vil ikke kvinner ha noe med de å gjøre . En mann som ikke respekterer kvinner og er totalt dominant ovenfor dem , vil ikke kvinner ha . Faktisk syns jeg blonde menn ser mye mye snillere og søtere ut og mye mer tillitsvekkende ut , enn mørke menn gjør . Noen veldig mørke menn ser skumle ut , litt sån " vill apekatt aktig og ser nesten litt usivilisert ut " . Disse ignorerer jeg , uansett hvor fortvilt de prøver å være hyggelig og gi meg oppmerksomhet , særlig om de er 2 meter høy og full av digre muskler . Det virker avskrekkende på meg . Rett og slett forde mange kvinner ikke liker alltfor " matcho menn " . Blonde menn er søtest og snillest : ) Alltså maskuline på en POSITIV MÅTE . Som gjør at kvinner får mer tillitt til dem automatisk . Her er du inne på noe. Problemet er bare at andre kvinner ikke deler vurderingen din. De foretrekker jo villmenn, apekatter, huleboere og neanderthalere. Mørk=skummel=ikke til å stole på=kan skade dem. Evt. ser damene dem som "mystisk" (hva nå det enn betyr. Han kan være verdens dølleste fyr, totalt a4, men har han mørkt hår er han automatisk mystisk). Resultat? Klam i hakket. Blonde menn="åpne" ansiktstrekk=til å stole på=ser ikke ut til å kunne skade kvinner=boooooooooooring! Resultat? Knusktørr fitte.
AnonymBruker Skrevet 22. mars 2011 #13 Skrevet 22. mars 2011 Jeg var ironisk, det kom ikke frem. Poenget er at selv om jeg hovedsaklig tiltrekkes de mørkhårete, betyr ikke at blonde av en eller annen grunn er meg uinteressante på det grunnlag av at de enten skulle være for femi eller for lite maskuline. No offence Ok, skjønner. Men kan du si noe om grunnen til at du hovedsakelig tiltrekkes de mørkhårede? Er du f.eks. lys selv og foretrekker kontrasten? Er mørkhårede mystiske på en måte lyshårede ikke kan være?
womenwomen Skrevet 22. mars 2011 #14 Skrevet 22. mars 2011 Her er du inne på noe. Problemet er bare at andre kvinner ikke deler vurderingen din. De foretrekker jo villmenn, apekatter, huleboere og neanderthalere. Mørk=skummel=ikke til å stole på=kan skade dem. Evt. ser damene dem som "mystisk" (hva nå det enn betyr. Han kan være verdens dølleste fyr, totalt a4, men har han mørkt hår er han automatisk mystisk). Resultat? Klam i hakket. Blonde menn="åpne" ansiktstrekk=til å stole på=ser ikke ut til å kunne skade kvinner=boooooooooooring! Resultat? Knusktørr fitte. Nei det er ikke boooring . Kvinner blir våte av menn de slapper av med og føler seg vell med og tenner på . Ikke av menn man ikke har tillitt til , og derfor ikke klarer å slappe av sammen med . Om du har møtt på ei tørr fitte eller to , så er det uflax og feil dame for deg . Når du treffer rette dama , slipper du de problemene . Hva med å bytte dame da ? Forresten tror jeg alle menn vil oppleve tørr fitte innimellom . Det er nok ikke spesielt kunn blonde menn som oppleve det . X mannen min var mørk . Men hans X dame var og ble tørr , uansett hva han gjorde . Dette bedre seg ikke før han traff meg . Ergo , jeg var mer rett dame for han , enn xen hans var . Ptoblem løst . Slapp av - tørr fitte har ingenting med hårfarge å gjøre : ) Absurd påstand . 1
Gjest Raindrops Skrevet 22. mars 2011 #15 Skrevet 22. mars 2011 Jeg kunne ikke brydd meg mindre om hårfarge, av alle ting. 1
Gjest Nellik Skrevet 22. mars 2011 #16 Skrevet 22. mars 2011 Nesten alle kvinner liker menn med mørkt hår, og misliker menn med blondt hår. Det gjelder uansett om dama er lys eller mørk selv. Kvinner foretrekker en stygg, mørk mann fremfor en pen blond mann siden mørkt hår forbindes med det maskuline, og blondt hår med det feminine. Hvilken hetero kvinne vil ha en annen kvinne liksom? Siden hårfargen er bestemt av foredrenes genmateriale så er blondt hår på menn en genetisk defekt. Og en genetisk defekt kan i mange tilfeller regnes som en sykdom, dvs. noe som hemmer en i livet ellers. Og blondt hår er absolutt noe som hemmer menn på datern og sjekkemarkedet. Synspunkter? Noe annet en kan spørre seg om er om blonde kvinner i det hele tatt burde ha fått barn. De burde i alle fall aldri fått barn med en blond mann, det er jo innlysende. Men sjansen for det er vel uansett minimal. Men burde de virkelig fått barn med en mørkhåret mann? La oss si at sjansen er 50/50 for å få en gutt, og 50/50 for at det stakkars kreket stiller i åttende divisjon eller verre ved å få blondt hår. Burde ikke da blonde kvinner avstå fra å få barn iom at sjansen for at det går galt er temmelig stor? Nei, hårfarging er ingen option, iom det ser corny ut med mørkt hår og lyse farger ellers. Liker blonde gutter,jeg!
Ethereal Skrevet 22. mars 2011 #17 Skrevet 22. mars 2011 Hahaha. Dette var useriøst og tullete. Jeg syns ikke hårfargen er viktig når det kommer til menn. Min nåværende kjæreste har blondt hår, eksen min hadde brunt, og jeg har datet gutter med både blondt og brunt hår. Det er ikke så farlig 1
Ulva Skrevet 22. mars 2011 #18 Skrevet 22. mars 2011 Min maskuline, rådeilige "genetiske defekt" av en mann ,gjør meg så våt i trusa som ingen mørkhåret mann noen gang har gjort. Men hva med rødt hår da? du har jo helt glemt de i regnestykket ditt... 1
AnonymBruker Skrevet 22. mars 2011 #19 Skrevet 22. mars 2011 Min maskuline, rådeilige "genetiske defekt" av en mann ,gjør meg så våt i trusa som ingen mørkhåret mann noen gang har gjort. Men hva med rødt hår da? du har jo helt glemt de i regnestykket ditt... Vet ikke helt hvor de rødhårede befinner seg i hierarkiet. Men øverst er det i alle fall ikke. For der sitter de mørkhårede. Oss andre, dvs. bunnslammet, ligger og kravler på bunnen. Hilsen genfeilen TS.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå