Gå til innhold

Dere som bruker eksklusivt, sexy undertøy


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Har lyst til å begynne å bruke mer eksklusivt, lekkert undertøy, er det noen som kan anbefale merker? Har ikke stor byste, eller andre spesielle behov.

Videoannonse
Annonse
Gjest Lille-pus
Skrevet

Følgende anbefalinger gis glatt:

  • La Perla
  • Marie Jo
  • Prima Donna

:)

Skrevet

Har lyst til å begynne å bruke mer eksklusivt, lekkert undertøy, er det noen som kan anbefale merker? Har ikke stor byste, eller andre spesielle behov.

Agent Provocateur skal ifolge mine venninner vaere veldig bra!

AnonymBruker
Skrevet

Agent provocateur. Ingen over, ingen ved siden!

Skrevet

Jeg har forelsket meg i undertøyssettene fra Elle MacPharson. At et merke med hennes navn skulle være så classy og lekkert kommer jeg ikke over, endelig har hun tilført verden noe av verdi. :D

Jeg kjøper undertøy fra dette merket på Nelly.com, Netty (undertøysforretning i Bergen) og på Figleaves (billigere der, men så kommer moms og slikt pes i tillegg).

Det er nok ikke det aller mest behagelige du får tak i, og vet ikke om det vil passe for de med større byste enn min moderate, men det ser vanvittig lekkert ut, og kvaliteten synes å være svært god.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...