Gå til innhold

Maggie Sottero


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Dere som har bestilt Maggie Sottero kopier på ebay eller lignende, hvilken kjole har dere bestilt og hvordan ble resultatet? Ble kjolen lik originalen og ble du fornøyd? Jeg har lyst å bestille en sabelle eller victoriana kopi, men er litt redd for hvordan resultatet kommer til å bli da dette er kjoler med mye detaljer.. Håper noen her inne har erfaringer å dele :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bestilte Phuong av Maggie Sottero.

Resultatet ble overraskende bra, min mor holdt på å gå i bakken da hun hørte hvor billig den var, for det var visst en av de nydeligste kjolene hun hadde sett. Tykt flott stoff, jeg må si jeg er superfornøyd, spesielt til den prisen!

Den er forøvrig veldig lik originalen, med noen få unntak, men ikke noe jeg reagerer på spesielt (det er ikke noe som er lett å få øye på). Det gjør den bare enda mer unik i mine øyne. :)

Mvh Yvonne :heiajente:

Skrevet

Bumper denne jeg, da jeg lurer på det samme :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...