AnonymBruker Skrevet 15. mars 2011 #1 Skrevet 15. mars 2011 Tenker ikke på underskjørt til brudekjole, men til 50-talls kjoler. Alla dette: http://fairygothmother.co.uk/sm-18.htm
Betty77 Skrevet 16. mars 2011 #3 Skrevet 16. mars 2011 Tenkte jeg skulle svare cubus, for det gjorde jeg til min bunad. Helt til jeg åpnet linken.. mye stilig!! Har du bestillt fra dette tidligere? Evt fraktkostnader og slikt?
Tamtam Skrevet 16. mars 2011 #4 Skrevet 16. mars 2011 Mener å ha sett underskjørt på Noa Noa tidligere. Det er verdt et forsøk!
AnonymBruker Skrevet 16. mars 2011 #5 Skrevet 16. mars 2011 Tenkte jeg skulle svare cubus, for det gjorde jeg til min bunad. Helt til jeg åpnet linken.. mye stilig!! Har du bestillt fra dette tidligere? Evt fraktkostnader og slikt? Jeg har bestilt både korsett og andre saker derifra Jeg er veldig fornøyd med servicen, og de er veldig interessert i å få et kundeklientell i Norge. De er utrolig hyggelige og imøtekommende! Det koster 7,95 GBP i frakt. Takk for tips til dere begge!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå