Cristycreme Skrevet 21. februar 2011 #1 Skrevet 21. februar 2011 Er litt "ny" i bryllupsplanleggingen, og det første jeg må gjøre er vel å karre til meg det som fins av bryllupsblader:) Har dere tips om hvilke som er gode? Kjøper dere bare på Narvesen, eller bestiller dere evt på nettet?
Wonders Skrevet 21. februar 2011 #2 Skrevet 21. februar 2011 skal ikke gifte meg, men er alltid glad for fine kjoler, bra lokaler, flotte gaver og uforglemmelige fester. Jeg kjøper megautgaven av Ditt Bryllup
Wonders Skrevet 21. februar 2011 #3 Skrevet 21. februar 2011 ikke end opp som henne http://tlc.discovery.com/videos/say-yes-to-the-dress-videos-season-6/
Cristycreme Skrevet 21. februar 2011 Forfatter #4 Skrevet 21. februar 2011 ikke end opp som henne http://tlc.discovery.com/videos/say-yes-to-the-dress-videos-season-6/ Hehe, tenk å bruke 5000 dollar på en kjole som hun egentlig ikke ønsker... Takk for tipset. Får se på narvesen igjen da, hadde jo ingenting når jeg var der for et par uker siden.
Postkasse Skrevet 22. februar 2011 #5 Skrevet 22. februar 2011 Til hjelp-hva-må-egentlig-gjøre-biten synes jeg Mona Grudt si bryllupsbok var best av de jeg kikka på (lånte en haug på biblioteket og kjøpte den jeg likte best), og til inspirasjon hadde jeg mest nytte av nettsider som etsy, ruffled og oncewed. Fant lite nyttig i bladene jeg fikk og kjøpte, men klart, det er jo litt stas å kjøpe et par bryllupsblader uansett, da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå