Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Har bestilt en kjole der, for første gang i mitt liv, og skal betale med PayPal. Hver gang jeg prøver å betale får jeg opp "We were not able to process your payment" og at jeg må kontakte kundeservice.

På PayPal så jeg det står at jeg bare hadde 15 NOK, men jeg har jo selvfølgelig atskillig mer på kontoen min i nettbanken enn det!

Før når jeg har betalt med PP har jeg ikke trengt å hatt penger der inne, for det har blitt trukket av nettbanken min.

Nå er jeg selvsagt redd for å bli rapportert, og jeg vil jo gjerne ha varen... Hva gjør jeg nå da???!

Endret av CeeCee
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Både jeg og min venninne har hatt porblemer med paypall i dag, på min konto var det over 10 000, den påstår jeg er i 0, og så påstod den jeg manglet 30 kr til et varekjøp på 100 kr. Venninnen min har ikke fått logga inn, og når hun logga inn var det umulig å få kjøpt noe pga paypal refresha ikke siden. Så det er visst et problem der i dag!

Skrevet (endret)

Ok, da får jeg prøve igjen i dag. Jeg har mye mer enn 10K, så d burde jo gå an å betale.

Takk for svar! :)

Edit: Får samme beskjed i dag.

Endret av CeeCee
Skrevet

Nå er jeg selvsagt redd for å bli rapportert, og jeg vil jo gjerne ha varen... Hva gjør jeg nå da???!

Kontakt selger og forklar situasjonen, og at du har tenkt å betale, så slipper du å være bekymret for negativ feedback

Skrevet

Jeg kontaktet selger, og jeg har fått fikset det :) Fikk excellent feedback også.

Skrevet

Jeg betalte med paypal i går, og det funket helt fint. :klo:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...