Gå til innhold

syk på bryllupsdagen


Anbefalte innlegg

Skrevet

har nettopp lagt med spysyken og høy feber noen dager, da det slo meg, at dette faktisk kunne skjedd på bryllupsdagen vår også..

sykdommer kommer brått på, så derfor lurer jeg på hvordan dere hadde klart å komme dere gjennom bryllupsdagen med evt feber?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det meste går nok når viljen er tilstede!

Skrevet

Dette tenkte jeg også på før jeg giftet meg. Men jeg har faktisk ALDRi hørt om noen som ble syk på egen bryllupsdag, og bryllupet måtte avlyses. Kanskje det er slik at når man er så konsentrert mot en oppgave, er spent og gleder seg, så er ikke kroppen så mottakelig for infeksjoner som den er til vanlig? (endorfiner osv?)

Skrevet

Da et vennepar av meg giftet seg så hadde brudgommen ligget syk i 2-3 dager før med forkjølelse og omgangssyke. Da dagen kom så proppet han seg full av paracet og følte seg helt fin og bryllupet gikk som smurt. Dagen etter var han syk igjen. Så er nok som noen over meg sier, at om vilja er der så klarer en mye selvom man kanskje må "lure" kroppen litt. :gjeiper:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...