AnonymBruker Skrevet 11. februar 2011 #1 Skrevet 11. februar 2011 Jeg er en jente som ikke er norsk, men er hvit i huden med mørke tynne bryn. Jeg har brune øyne, min naturlige hårfarge er mørkebrun,men jeg farger det i kramell tone. Det jeg lurer på er hva dere synes om utenlandske jenter som farger håret lyst? Ser det veldig unaturlig ut? Legger ved et bildet av hvordan hårfargen min er sånn caMin lenke Jeg er lei min naturlige hårfarge, den blir litt kjedlig synes jeg. Synes den fargen jeg har åpner meg mer, men så begynner jeg å tviler litt noen ganger synes dere det er veldig unaturlig?
Gjest susannbr Skrevet 11. februar 2011 #2 Skrevet 11. februar 2011 Du trenger jo ikke å farge hele håret lyst da vil du få en megegt synlig ettervekst etter svært kort tid. Et lite tips kan jo være å legge inn noen lyse striper, slik at håret blir litt mer levende enn et ensfarget hår!
AnonymBruker Skrevet 11. februar 2011 #3 Skrevet 11. februar 2011 Du trenger jo ikke å farge hele håret lyst da vil du få en megegt synlig ettervekst etter svært kort tid. Et lite tips kan jo være å legge inn noen lyse striper, slik at håret blir litt mer levende enn et ensfarget hår! ja det er vel det jeg har. Jeg har lyse kramellstriper slik som hun på bildet.
Gjest susannbr Skrevet 11. februar 2011 #4 Skrevet 11. februar 2011 ja det er vel det jeg har. Jeg har lyse kramellstriper slik som hun på bildet. Sorry, da misforstod jeg innlegget dit. Men jeg synes hun på bildet hadde veldig fint hår hadde jeg kledd brunt hår, så er det SÅNT hår jeg ville hatt. Har en venninne som er veldig mørk i håret, og ser i grunn ganske utenlandsk ut, hun har relativt mye lyse striper i håret, men det ser fortsatt veldig naturlig ut.
Gjest Raina Skrevet 11. februar 2011 #5 Skrevet 11. februar 2011 (endret) Unaturleg. Eg er ikkje etnisk norsk sjølv, pappa er italiensk og mamma er kroatisk. Så eg har naturleg svart hår, mørke auger og augebryn. Og om eg skulle stripa det lysare, ville det sett unaturleg og rart ut. Tykkjer jenter som er naturleg mørke i håret, passar best til å ha noko som er veldig likt den originale fargen sin. Veldig lyst hår blir berre feil. Endret 11. februar 2011 av Raina 1
AnonymBruker Skrevet 11. februar 2011 #6 Skrevet 11. februar 2011 Sorry, da misforstod jeg innlegget dit. Men jeg synes hun på bildet hadde veldig fint hår hadde jeg kledd brunt hår, så er det SÅNT hår jeg ville hatt. Har en venninne som er veldig mørk i håret, og ser i grunn ganske utenlandsk ut, hun har relativt mye lyse striper i håret, men det ser fortsatt veldig naturlig ut. ok heheh takk for svar. Jeg har samme hårfarge som hun på bildet.
AnonymBruker Skrevet 11. februar 2011 #7 Skrevet 11. februar 2011 Unaturleg. Eg er ikkje etnisk norsk sjølv, pappa er italiensk og mamma er kroatisk. Så eg har naturleg svart hår, mørke auger og augebryn. Og om eg skulle stripa det lysare, ville det sett unaturleg og rart ut. Tykkjer jenter som er naturleg mørke i håret, passar best til å ha noko som er veldig likt den originale fargen sin. Veldig lyst hår blir berre feil. ja jeg tenker litt på det selv, menmange sier jeg kler det da så jeg vet ikke. Utrolig slitsomt å farge det hele tiden siden det vokser ut så fort. Jeg blir nok lei etterhvert.
Gjest gabriela Skrevet 11. februar 2011 #8 Skrevet 11. februar 2011 Men om du farger det lysere, har jo du den fordelen at det er mye lettere å farge tilbake til din egen farge om du går lei. Jeg synes du fint kan ha den hårfargen om du vil og liker den.
post-it Skrevet 11. februar 2011 #9 Skrevet 11. februar 2011 Helt ærlig, så synes jeg hårfargevalg er et personlig valg. Man burde da slippe å bry hodet om hva andre synes og mener, så sant man er fornøyd selv. In the end of the day, så er det en selv som lever med det. Do as you please, man lever bare en gang sies det, og ha det litt gøy på veien. Hårfarger kan byttes
Vera Vinge Skrevet 11. februar 2011 #10 Skrevet 11. februar 2011 Jeg syns det kan være fint med striper sånn som hun i linken, ja. Jeg har en pakistansk venninne med naturlig mørkebrunt/svart hår, og hun legger i litt lysere striper i blant, og jeg syns det blir fint. Så lenge man ikke prøver seg på noe alt for lyst, enten det gjelder helbleking eller striper som er alt for lyse i forhold til resten, syns jeg altså at noe striper kan være fint i mørkt hår.
Gjest Anjelika Skrevet 11. februar 2011 #11 Skrevet 11. februar 2011 Helt ærlig, så synes jeg hårfargevalg er et personlig valg. Man burde da slippe å bry hodet om hva andre synes og mener, så sant man er fornøyd selv. In the end of the day, så er det en selv som lever med det. Do as you please, man lever bare en gang sies det, og ha det litt gøy på veien. Hårfarger kan byttes Enig! Jeg har nå rødt hår, det ser ikke naturlig ut for fem flate øre og det er heller ikke en farge alle synes er like fin. Men det er heller ikke målet mitt i livet. Ha det gøy, eksperimenter! Vil du har brunt hår så har du brunt hår, vil du ha blondt så har du blondt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå