AnonymBruker Skrevet 8. februar 2011 #1 Skrevet 8. februar 2011 Lurer litt på å melde meg som tilkallingsvikar i en barnehage (kommunal), og lurer med det på hva man tjener i timen som "barnehagetante". Er hjelpepleier (m/ 5 års ansinitet), men blir vel kanskje lønnet som assistent..? Så dere som jobber i barnehage.. Hva er du utdannet? Hvor lenge har du jobbet der? Og hva tjener dere i timen?
Cera Skrevet 9. februar 2011 #2 Skrevet 9. februar 2011 Jeg er assistent med 5 års ansinitet og tjener 249400kr i året.
AnonymBruker Skrevet 9. februar 2011 #3 Skrevet 9. februar 2011 250'? Det var ikke mye. Hvorfor gidde å ta en jobb man tjener så lite på?
AnonymBruker Skrevet 9. februar 2011 #4 Skrevet 9. februar 2011 250'? Det var ikke mye. Hvorfor gidde å ta en jobb man tjener så lite på? Noen må gjøre jobben, om man ikkje får eller finner annet så har man lite valg. Dessuten, om det er det man VIL jobbe med så må man gå for den lønna man får.
sajk Skrevet 9. februar 2011 #5 Skrevet 9. februar 2011 De som jobber i barnehage burde fått bedre lønn! de gjør som regel en super flott jobb! må innrømme at jeg hadde ikke orket, og beundrer de som gjør den jobben, må jo bli forferdelig sliten 1
AnonymBruker Skrevet 9. februar 2011 #6 Skrevet 9. februar 2011 Jeg er assistent med 13 års erfaring, og jeg har 158kr timen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå