Frk. Belle Skrevet 8. februar 2011 #1 Skrevet 8. februar 2011 Er på jakt etter flink frisø i Ås/Ski omårdet. Har typisk Nordisk hår som er hlavlagt til kort.. Frisøren min har sluttet og jeg er på jakt etter ny. Noen som har gode erfaringer med noen? Helst noen som både er flinke til å klioppe og å stripe. Send event en PM.
AnonymBruker Skrevet 8. februar 2011 #2 Skrevet 8. februar 2011 jeg hadde god erfaring med sudioalf i ski. De har nettside du kan bestille time på, veldig kjekk! Nå flytta jeg vekk for 3 år siden så jeg er usikker på om de samme jobber der, men jeg brukte en som het "marianne" ofte, ble alltid fornøyd!
villpanda Skrevet 13. februar 2011 #3 Skrevet 13. februar 2011 Jeg går fast hos 1095 i Ås der syns jeg de er veldig flinke!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå