Gå til innhold

Hvilken deodorant/spray bruker dere?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja, hvilke deodorant / spray bruker dere som ikke gir misfarging på hvite bluser/skjorter/topper. Jeg er så lei av det! Er ikke mange gangene jeg bruker min hvite topper før de er misfargede, og kan da kun bruke dem under annet, ikke alene mer. Arg :kjefte:

Jeg bruker den rosa sterilan sprayen, brukte tidligere en eller annen deodorant roll on med aloe vera, men den gav meg fryktelig tørr hun under armene.

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Jeg bruker Natural. Uten parfyme, parabener og fargestoffer. Har hatt problemer med veske(det er vel svette, men det lukter ikke..) Med denne har jeg ingen ting :jepp:

Har hatt problemer med sår under armene (eksem) hvis deo blir for sterk. Ikke lett å finne en mild og effektiv deo.. Men endelig har jeg klart det :danse:

Edit: den misfarger ikke.

Endret av La Papesse
  • Liker 1
Skrevet (endret)

Jeg bruker Sterilan Antiperspirant-spray. ELSKER DEN. Har brukt den i flere år. Holder hele dagen, til og med under trening. Ergo, jeg lukter aldri svette :jepp: Har heller ikke opplevd at den farger av på klær - noe den lover at den ikke skal gjøre!

Endret av antibac
Skrevet

Jeg bruker Vichy sin. Grønn tror jeg. Kjempegod, blir verken "svett" eller klissete og smitter ikke på klærne mine. :) Besten jeg har prøvd.

Skrevet

Hmm... Jeg har brukt alle de nevnte deodorantene, og synes alle misfarger. Men bortsett fra det synes jeg Vichy sin hjelper best mot svette, mens jeg liker Neutral sin veldig godt fordi den er så mild. Neutral er perfekt å bruke etter barbering!

Skrevet

Er også veldig glad i Neutral sin. Foretrekker dem uten lukter da jeg ikke fikser ting som lukter av parfyme. :) Inneholder vel aluminiumklorid da? Eller noe i den duren. Har egentlig ikke noe imot det jeg, med en såpass aktiv livsstil som den jeg har for tiden er det et stort pluss å slippe å risikere fuuule svetteringer. :) Bruker også krystalldeodorant til tider, men går mest i Neutral.

Skrevet

Hver gang jeg er i utlandet kjøper jeg meg flere Biotherm deodoranter: elsker den lyseblå varianten. :rodmer:

Skrevet

Jeg bruker den lyseblå fra Biotherm! Fungerer bra! :)

Skrevet

Jeg bruker Garnier sin mineral deodorant. Syns den funker ganske bra.

Skrevet

DU kan jo bleke toppene dine med klor da. Det er et bedre alternativ enn å slutte å bruke dem.

Skrevet

Kiehls deoderant krem. Har ikke fått noen flekker av den.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...