AnonymBruker Skrevet 1. februar 2011 #1 Skrevet 1. februar 2011 Er det noen som har erfaringer med MSC-cruises? Vi vurderer å reise med dem i Middelhavet i sommer, og skulle gjerne hørt litt om de driver på en god måte.
caroprins Skrevet 2. februar 2011 #2 Skrevet 2. februar 2011 har ikke prøvd de selv, men det er en tråd på denne linken om det så du kan kikke på det. http://vgd.no/forbruker/reisetips/tema/1621597/tittel/cruise-ikke-dra-med-msc
Lista Skrevet 2. februar 2011 #3 Skrevet 2. februar 2011 Har ikke reist med MSC, men har kjempefin erfaring med NCL. Kan anbefale de på det varmeste
Somlepus Skrevet 6. februar 2011 #4 Skrevet 6. februar 2011 Er det noen som har erfaringer med MSC-cruises? Vi vurderer å reise med dem i Middelhavet i sommer, og skulle gjerne hørt litt om de driver på en god måte. Hei, Var på mitt første cruise i november, reiste med MSC Poesia, 1 uke i karibien. Det frister til gjentagelse. Båten var ny og fin, vi hadde en utvendig lugar med balkong. Maten var veldig bra. Showene jeg så var av god kvalitet, aktivitetene med aktivitetsteamet var litt for "hysterisk" for min smak. Det eneste jeg har å utsette var at vi hadde kort tid i land på enkelte destinasjoner.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå