AnonymBruker Skrevet 31. januar 2011 #1 Skrevet 31. januar 2011 Dersom man venter til en uke eller to før man har lyst til å reise til syden- vil det være noen ledige turer igjen da...? Da tenker jeg i juni/juli. Lurer på om man kan være heldig å få noe billig, eller om det bare da er dyre reiser igjen..?
Gjest Solmåne Skrevet 31. januar 2011 #2 Skrevet 31. januar 2011 Spørs hvor mange dere er. Restplasser/ Hopp-på turer får man alltids mye billigere. Bare til å ha en halvpakka koffert og vente til det kommer noe dere kan slå til på Men er jo ganske uforutsigbart. Gjelder å være rask på avtrekkeren!
AnonymBruker Skrevet 1. februar 2011 #3 Skrevet 1. februar 2011 det kommer an på været, det opplevde vi i sommer. Vi hadde tenkt til å vente til slutten av juli og finne en tur noen dager i forveien. Men i juni skjønte vi fort at været ikke kom til å bli så bra i ferien og bestilte da tur heller en måned i forveien. takk og lov, det var ikke mye ledig og kjempedyrt da jeg sjekka hva som var ledig dagene før vi dro! Så jeg vil tro at det er dyrt hvis det er dårlig vær, som det var mange steder i norge i fjor. det er gambling! men hvis du leter litt nå så finner du nok noe billig! vi betalte forresten 9000 for to personer inkludert frokost og middag (kunne ikke velge dette bort) på rhodos. Hadde uansett en knall tur!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå