Suzy Skrevet 24. januar 2011 #1 Skrevet 24. januar 2011 Jeg har så lyst på posebukser - altså sånne som er vide i beina, men samlet nederst (noe sånt som kordamene til Aaste og Rikke hadde på seg...). Er det noen som har sett noe slikt? Jeg syns bare jeg ser smale bukser i alle butikker hele tiden og trenger litt hjelp!
Gjest idakaroline Skrevet 24. januar 2011 #2 Skrevet 24. januar 2011 Er det haremsbukse du tenker på?
Suzy Skrevet 24. januar 2011 Forfatter #3 Skrevet 24. januar 2011 Er det haremsbukse du tenker på? Jeg beklager på forhånd for mitt kommende utbrudd: men nei, nei, nei - det er for all del ikke sånne helsikes haremsbukser jeg mener. Hadde jeg villet ha det hadde jeg kunnet gå hvor som helst! Sorry - hater haremsbukser.
Xtra_lilje Skrevet 24. januar 2011 #4 Skrevet 24. januar 2011 http://www.asos.com/Bloch/Bloch-Fold-Over-Cuff-Dance-Pants/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1228047&cid=2640&sh=0&pge=4&pgesize=20&sort=-1&clr=Black noe sånt?
Gjest idakaroline Skrevet 24. januar 2011 #5 Skrevet 24. januar 2011 Jeg beklager på forhånd for mitt kommende utbrudd: men nei, nei, nei - det er for all del ikke sånne helsikes haremsbukser jeg mener. Hadde jeg villet ha det hadde jeg kunnet gå hvor som helst! Sorry - hater haremsbukser. Du er i grunn ikke alene om det!
Suzy Skrevet 24. januar 2011 Forfatter #6 Skrevet 24. januar 2011 http://www.asos.com/Bloch/Bloch-Fold-Over-Cuff-Dance-Pants/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1228047&cid=2640&sh=0&pge=4&pgesize=20&sort=-1&clr=Black noe sånt? Njo... men disse ser litt ut som joggebukser, gjør de ikke? Idakaroline:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå