inga:) Skrevet 17. januar 2011 #1 Skrevet 17. januar 2011 (endret) Jeg oppdaget nettopp et fantastisk nettsted hvor man kan søke opp, og registrere alle bøkene man ønsker seg, skal lese, har lest, hva som er favoritter osv. Så kan man gi de karakter når en er ferdig å lese de. Og så er der også genererte favorittlister som viser hvilke bøker andre ønsker seg, leser og har som favoritt. Fantastisk sted :rødme: Det heter bokelskere.no Alle som liker å lese burde tatt seg en tur og sjekket det ut Endret 17. januar 2011 av inga:)
inga:) Skrevet 17. januar 2011 Forfatter #3 Skrevet 17. januar 2011 Så spennende! Det skal jeg sjekke ut . Du vil ikke bli skuffet
inga:) Skrevet 17. januar 2011 Forfatter #4 Skrevet 17. januar 2011 Det er nesten 10.000 medlemmer der, så favorittlistene over bøker er veldig kule å bruke når en skal plukke ut nye bøker å lese
Gjest Spinell Skrevet 17. januar 2011 #6 Skrevet 17. januar 2011 Har vært der inne noen ganger og vurderer å registrere meg der selv Synes det ser ut som en fin side.
Zzyzx Skrevet 17. januar 2011 #7 Skrevet 17. januar 2011 Bruker den en del, veldig greit for å ha kontroll på det jeg selv leser.
Xaphan Skrevet 17. januar 2011 #8 Skrevet 17. januar 2011 Jeg har vært medlem der en stund, og liker siden Syns det er veldig greit når jeg kommer over en bok jeg har lyst til å lese, og legge den inn der så jeg ikke glemmer den!
sofie777 Skrevet 17. januar 2011 #10 Skrevet 17. januar 2011 Jeg har tenkt på å bli med der, men så tenker jeg på den mengden bøker jeg "må" legge inn og da orker jeg ikke å tenke tanken.
inga:) Skrevet 17. januar 2011 Forfatter #11 Skrevet 17. januar 2011 Jeg har vært medlem der en stund, og liker siden Syns det er veldig greit når jeg kommer over en bok jeg har lyst til å lese, og legge den inn der så jeg ikke glemmer den! Det er en av de tingene jeg liker aller best ved siden også. Før skrev jeg titler ned på lapper, og de forsvant like fort som sokk nummer to i vaskemaskina
inga:) Skrevet 17. januar 2011 Forfatter #12 Skrevet 17. januar 2011 (endret) Jeg har tenkt på å bli med der, men så tenker jeg på den mengden bøker jeg "må" legge inn og da orker jeg ikke å tenke tanken. Hehe, du kan jo bare legge inn kun de bøker du har lyst til å lese og ikke alle du har lest. For å ha et sted å huske bøker? Endret 17. januar 2011 av inga:)
inga:) Skrevet 17. januar 2011 Forfatter #13 Skrevet 17. januar 2011 (endret) Jeg leser alt bortsett fra erotikk Haha, samme her. Det gjør seg bedre på TV Endret 17. januar 2011 av inga:)
davis Skrevet 17. januar 2011 #14 Skrevet 17. januar 2011 sjekka ut siden, og nå er jeg medlem, kjempe flott side! :D
AnonymBruker Skrevet 17. januar 2011 #15 Skrevet 17. januar 2011 så ut som en flott side, men er det bare bøker på norsk? Jeg leser kun bøker på engelsk.
Gjest Airi Skrevet 17. januar 2011 #16 Skrevet 17. januar 2011 så ut som en flott side, men er det bare bøker på norsk? Jeg leser kun bøker på engelsk. Kan jeg få spørre hvorfor? Tror du ikke at det vil berike deg å lese bøker av norske forfattere også?
Estë Skrevet 17. januar 2011 #17 Skrevet 17. januar 2011 Bruker selv Goodreads. Har ikke prøvd den norske siden, men det ser ut som om de går ut på det samme, og at det stort sett er språket som er hovedforskjellen.
Xaphan Skrevet 17. januar 2011 #18 Skrevet 17. januar 2011 så ut som en flott side, men er det bare bøker på norsk? Jeg leser kun bøker på engelsk. Det er ikke bare norske bøker der, nei
AnonymBruker Skrevet 17. januar 2011 #19 Skrevet 17. januar 2011 Kan jeg få spørre hvorfor? Tror du ikke at det vil berike deg å lese bøker av norske forfattere også? Selvfølgelig Men det er en så stor verden der ute, med utallig mange fantastisk forfattere som en muligens går glipp av om en kun leser bøker på norsk. Jeg skulle gjerne lest Paulo Coelho på orginalspråket, men mener hans bøker allikevel bedre på engelsk enn norsk, likså med Khaled Hosseini osv.
Gjest Airi Skrevet 17. januar 2011 #20 Skrevet 17. januar 2011 (endret) Selvfølgelig Men det er en så stor verden der ute, med utallig mange fantastisk forfattere som en muligens går glipp av om en kun leser bøker på norsk. Jeg skulle gjerne lest Paulo Coelho på orginalspråket, men mener hans bøker allikevel bedre på engelsk enn norsk, likså med Khaled Hosseini osv. Jeg leser også helst bøker på orginalspråket Men jeg har noen favoritter blant norske forfattere også Endret 17. januar 2011 av Airi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå