AnonymBruker Skrevet 16. januar 2011 #1 Skrevet 16. januar 2011 Jeg søkte om lån & stipend hos Lånekassen i desember, og fikk svar først nå. Søknaden ble innvilget, og det står på "Status søknad" at gjeldsbrevet allerede har blitt sendt eller at det blir sendt i løpet av èn - to uker. Det er jo litt ullent. Noen som vet om det står på "Dine sider" når Lånekassen har sendt ut gjeldsbrevet?
N@omi Skrevet 16. januar 2011 #2 Skrevet 16. januar 2011 Det kan ta inntil 6 uker fra du har søkt til søknaden er behandlet.Det blir vel sendt innen 1-2 uker etter at søknaden om stipend/lån ble innvilget. Når det blir sendt, mener jeg å huske at du vil få beskjed, jeg tror jeg fikk sms om at det var underveis.
AnonymBruker Skrevet 16. januar 2011 #3 Skrevet 16. januar 2011 Det kan ta inntil 6 uker fra du har søkt til søknaden er behandlet.Det blir vel sendt innen 1-2 uker etter at søknaden om stipend/lån ble innvilget. Du gjentar jo akkurat det samme som TS skrev? Poenget er....?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå