Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg vurderer å begynne og studere til høsten.

Jeg har da to barn på 1 og 4 år . Er usikker på om det kommer til å bli veldig tøft..

Noen med erfaringer ? Hvordan er det å studere i forhold til å jobbe ?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er student, og har et barn som er i underkant av to år. Det er krevende, særlig om man ønsker å oppnå gode resultater og å holde seg "oppdatert". Men det er ikke umulig! Jeg er så heldig at jeg har en veldig god samboer som tar seg av det praktiske når jeg har mye annet å tenke på, og det har hjulpet meg veldig. :)

Skrevet

Avhengig av hva slags studie det er snakk om, men som oftest står du enormt mye friere til å legge opp dagen selv når du studerer i forhold til mange jobber.

Mange universiteter har barnehager tilknyttet, og da er det jo ikke verre enn å legge opp dagene sånn at ungene er i barnehage og at du bruker den tiden de er der til å studere hardt? :) Mange som gjør det på NTNU, i hvert fall.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...