Nigella Skrevet 21. oktober 2003 #1 Skrevet 21. oktober 2003 Hadde tenkt å sette hvitløk på egen hageflekk nå i høst. Så ett program om dette på TV, men nå har jeg glemt hvordan det skulle gjøres. Planter jeg hvitløksbåter som jeg kjøper i grønnsaksdisken? Hvor langt ned i jorda? Mener å ha hørt 5 cm, men er dette bunn eller topp på løken etter at den er satt i jorda? Noen som har kunnskap om dette?
Medinilla Magnifica Skrevet 21. oktober 2003 #2 Skrevet 21. oktober 2003 Høres deilig ut med frisk hvitløk i hagen ja! Fant en side med litt forskjellig info på: http://home.online.no/~gjessin/hvitlok-DY.html
Nigella Skrevet 21. oktober 2003 Forfatter #3 Skrevet 21. oktober 2003 Takk for svar. Ser ut som om der er mye bra info!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå