Gjest Hege Skrevet 13. januar 2011 #1 Skrevet 13. januar 2011 Jeg har datet en gutt 3 ganger nå, men har i det siste fått følelsen av at jeg ikke vil noe mer med han enn å være venner. Vi snakker mye sammen og har hatt det veldig fint sammen de gangene vi har møttes. Hvordan skal jeg gå frem for å avslutte dette? Vil ikke såre denne personen heller...
AnonymBruker Skrevet 13. januar 2011 #3 Skrevet 13. januar 2011 Si det som det er. Du har ikke de rette følelsene. Du ser ikke for deg noen videre utvikling etc. Ikke nevn tullete ting som "manglende kjemi". Kjemi er noe som oppstår mellom to mennesker, og kan tolkes ulikt. Nevner du manglende kjemi der den andre føler at det er det vil den personen bare føle seg dum (og litt såret) som tydeligvis ikke har sett og forstått det du har sett. Så hold deg bare til deg og dine manglende følelser. Siden det kun er snakk om tre dater vil han takle dette helt fint. 2
MissStiles Skrevet 14. januar 2011 #4 Skrevet 14. januar 2011 Bare vær ærlig og si det som det er/hva du føler.
AnonymBruker Skrevet 14. januar 2011 #6 Skrevet 14. januar 2011 Etter tre dater er det greit å sende sms der du skriver at du beklager, at han er en fin fyr - men at du ikke ønsker å treffe han mer.
Heisannmannen Skrevet 14. januar 2011 #7 Skrevet 14. januar 2011 Etter tre dater er det greit å sende sms der du skriver at du beklager, at han er en fin fyr - men at du ikke ønsker å treffe han mer. Kun hvis to av datene kun foregikk via sms.
AnonymBruker Skrevet 14. januar 2011 #8 Skrevet 14. januar 2011 Kun hvis to av datene kun foregikk via sms. HAHAHAHA! Mener du at hvis man har vært på en til to dater, så skylder man personen å møte dem for å dumpe dem?
Heisannmannen Skrevet 14. januar 2011 #9 Skrevet 14. januar 2011 HAHAHAHA! Mener du at hvis man har vært på en til to dater, så skylder man personen å møte dem for å dumpe dem? Neida, det holder gjerne med en telefonsamtale. Sms blir litt for lite personlig. Men så klart, fordelen med sms er jo at du kan dumpe så mange du vil på en gang! Effektivt. 1
AnonymBruker Skrevet 14. januar 2011 #10 Skrevet 14. januar 2011 Jepp, ingen vits å pakke det inn. Fortell det rett ut slik det er. At du ikke har fått de rette følelsene for ham.
AnonymBruker Skrevet 14. januar 2011 #11 Skrevet 14. januar 2011 Etter tre dater er det greit å sende sms der du skriver at du beklager, at han er en fin fyr - men at du ikke ønsker å treffe han mer. Jeg hadde blitt såret hvis jeg hadde blitt dumpet over sms uansett. 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå