AnonymBruker Skrevet 7. januar 2011 #1 Skrevet 7. januar 2011 Har du noen gang skulket jobben/skola for å være hjemme og ha sex (eller onanere) i stedenfor?
Gjest birry93 Skrevet 7. januar 2011 #3 Skrevet 7. januar 2011 Hehe, nei, har aldri skulket for å onanere, men det har hendt en gang at jeg har kommet for sent pga det. "Forsovelse". :gjeiper:
AnonymBruker Skrevet 7. januar 2011 #4 Skrevet 7. januar 2011 Ja, men bare for å ha meg med en nyforelskelse.
Gjest Katten. Skrevet 7. januar 2011 #5 Skrevet 7. januar 2011 Er en fordel med ikke-obligatoriske forelesninger. Ellers har man da hatt sex mens man er på jobb.
Gjest Karijenta Skrevet 7. januar 2011 #6 Skrevet 7. januar 2011 Jeg ville kalt det en unødvendig uvane.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå