Gjest Anonymous Skrevet 19. oktober 2003 #1 Skrevet 19. oktober 2003 Noen flere en meg som elsker dette bandet. sangene er utrolig fine, og lett å kjenne seg i gjen i. Den nye cd'n er å anbefale
Diva Skrevet 19. oktober 2003 #2 Skrevet 19. oktober 2003 Liker den gruppa utrolig godt :D Synes de har fantastiske låter! Skal snart sjekke ut den nye cd`.
Bertha Skrevet 19. oktober 2003 #4 Skrevet 19. oktober 2003 Javisst, jeg elsker Travis! :D Men jeg må si at den nye CD'n var litt skuffende. Ikke det at den var dårlig, men jeg synes den forrige for eksempel, var langt bedre.
Malou Skrevet 19. oktober 2003 #5 Skrevet 19. oktober 2003 Jeg har litt blanede følelser ovenfor Travis. Det som er bra er veldig bra, men det som er kjedelig, er jammen meg også kjedelig. Men de har mange fine sanger ja. Jennifer
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå