katt1 Skrevet 2. januar 2011 #1 Skrevet 2. januar 2011 Poster du noen gang som anonym bruker? Når og hvorfor gjør du det ?
AnonymBruker Skrevet 2. januar 2011 #2 Skrevet 2. januar 2011 Poster du noen gang som anonym bruker? Når og hvorfor gjør du det ? Nå. Fordi jeg ikke vil bli indentifisert og tape heeeele imaget mitt ved å stå for feil ting. Hvis folk liker det jeg skriver kan jeg etterhvert innrømme at det var meg. Slik at jeg får den anerkjennelsen jeg fortjener. Ps. jeg tror jeg stryker på eksamen.... (egentlig tror jeg at jeg for A, men nå har jeg dempet forventningene.)
thirteen Skrevet 2. januar 2011 #4 Skrevet 2. januar 2011 Kun hvis det er noe jeg uttaler meg om som kan linkes direkte til meg, kjenner flere som er på forumet og har ingen interesse av at de skal vite at jeg er meg
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå