Gjest pamela Skrevet 31. desember 2010 #1 Skrevet 31. desember 2010 Problemet er at det datt helt sammen etter amming av 3 barn. Det brune (aerolene) er også blitt kjempebrede. Klinikken kan operere kun det brune mindre, alså en reduksjon. Men nå lurer jeg på hvordan de blir etterpå. Om jeg også skal fylle i dem litt. Jeg bruker nå 70A cup i bhstørrelse, så de er ikke store. De er flate og helt tomme for volum. Jeg skal fikse dem, men vet ikke om jeg skal legge i silikon i samme operasjon. Hva kan bli fint her?
Gjest Gjest Skrevet 31. desember 2010 #2 Skrevet 31. desember 2010 Ja, naturligvis er det best å gjøre begge ting under samme operasjon. Høres i hvert fall logisk ut. Men du må jo snakke med de på klinikken om dette. Og så er det lurt å forhøre seg om pris på forskjellige klinikker.
Gjest HunterLady Skrevet 31. desember 2010 #3 Skrevet 31. desember 2010 Fyll dem opp, mener jeg! De blir jo ikke mindre slappe bare av å fikse brystvortene mindre. Men det er helt og holdent ditt valg. Hva synes DU er finest??
Gjest Jentehumor Skrevet 31. desember 2010 #4 Skrevet 31. desember 2010 Har du store ringer passer du godt til å forstørre puppene. jeg har nesten ikke noe brunt rundt brystvortene mine, og syns ikke det hadde vert noe fint om jeg forstørret puppene pga de små knottene uten ringer. Men lurer litt på om jeg vil få det hvis jeg får barn, eller er det forskjellig? kunne tenkt meg at jeg hadde litt større brune kanter ;P
Gjest brutal_mann Skrevet 31. desember 2010 #5 Skrevet 31. desember 2010 Kan ikke se at det skulle være nødvendig å gjøre noe som helst med disse brystene. Du er jo ikke 19 hele livet heller Hadde jeg vert din mann hadde jeg lagt ned veto.
Gjest pamela Skrevet 1. januar 2011 #6 Skrevet 1. januar 2011 Kan ikke se at det skulle være nødvendig å gjøre noe som helst med disse brystene. Du er jo ikke 19 hele livet heller Hadde jeg vert din mann hadde jeg lagt ned veto. Nei jeg er ikke 19, men 34 år. Fått de barna jeg skal ha, og kunne ønske jeg kunne kle meg i klær uten at puppene forsvant. Å være som en gutt er heller ikke kjekt. Jeg er paddeflat, men med for store aeroler, noe jeg synes er kjempestygt. Derfor har jeg spart opp penger til en operasjon, men vet ikke hva som kan bli finest. Skulle ønske det var noen her med erfaring på aerolareduksjon, men det er visst ikke så vanlig å operere?
Gjest Gjest Skrevet 1. januar 2011 #7 Skrevet 1. januar 2011 Nei jeg er ikke 19, men 34 år. Fått de barna jeg skal ha, og kunne ønske jeg kunne kle meg i klær uten at puppene forsvant. Å være som en gutt er heller ikke kjekt. Jeg er paddeflat, men med for store aeroler, noe jeg synes er kjempestygt. Derfor har jeg spart opp penger til en operasjon, men vet ikke hva som kan bli finest. Skulle ønske det var noen her med erfaring på aerolareduksjon, men det er visst ikke så vanlig å operere? Jeg synes heller du burde legge inn litt silikon istedenfor å redusere areolene. Jeg har selv små pupper med store areoler. Hvis du først har tenkt til å legge deg under kniven, så synes jeg heller du burde vurdere å fylle på litt! Lykke til!
Gjest brutal_mann Skrevet 1. januar 2011 #8 Skrevet 1. januar 2011 (endret) Nei jeg er ikke 19, men 34 år. Fått de barna jeg skal ha, og kunne ønske jeg kunne kle meg i klær uten at puppene forsvant. Å være som en gutt er heller ikke kjekt. Jeg er paddeflat, men med for store aeroler, noe jeg synes er kjempestygt. Derfor har jeg spart opp penger til en operasjon, men vet ikke hva som kan bli finest. Skulle ønske det var noen her med erfaring på aerolareduksjon, men det er visst ikke så vanlig å operere? Av disse har jeg kun sett bilder. Kan ikke huske å ha sett noen som var en forbedring. Har sett og tafset nok på plastpupper til å se på plastpupper som det moderne samfunn sin største fallitt. Endret 1. januar 2011 av brutal_mann
Gjest pamela Skrevet 1. januar 2011 #9 Skrevet 1. januar 2011 Så da ska jeg bare leve med mine flate lapper og aldri kunne nyte intimitet, fordi jeg ikke tør vise disse tomme lappene til noen.
Gjest brutal_mann Skrevet 1. januar 2011 #10 Skrevet 1. januar 2011 Så da ska jeg bare leve med mine flate lapper og aldri kunne nyte intimitet, fordi jeg ikke tør vise disse tomme lappene til noen. Nei, du skal tørre å vise og være stolt av dine bryst slik de er.
Gjest pamela Skrevet 1. januar 2011 #11 Skrevet 1. januar 2011 Nei, du skal tørre å vise og være stolt av dine bryst slik de er. Men det kan jeg for meg selv, men ikke til andre. Jeg hadde fine bryster før, men de klappet helt sammen etter amming. Jeg vil ha dem slik de var før amming, alså ikke noe 450 gr inn her, men maks 200 gr.
Gjest brutal_mann Skrevet 1. januar 2011 #12 Skrevet 1. januar 2011 Men det kan jeg for meg selv, men ikke til andre. Jeg hadde fine bryster før, men de klappet helt sammen etter amming. Jeg vil ha dem slik de var før amming, alså ikke noe 450 gr inn her, men maks 200 gr. Jeg synes det er trist at vi ikke lenger kan glede oss over at vi faktisk eldes og endres etter hvert som livet skrider frem. Ja, dine bryster har endret eg etter amming, men betyr det at de ikke er minst like fantastiske som de var før ammingen? Det finnes nok av menn i dette landet som aldri ville gitt deg et sekunds mulighet til å tvile på at de brystene du har er de fineste som finnes. Nettopp fordi en mann som elsker sin kvinne elsker henne og tenner på henne mer på grunn av at hennes kropp endres etter å ha båret frem barn, enn på tross av dette. 2
Gjest Gjest Skrevet 1. januar 2011 #13 Skrevet 1. januar 2011 Ta deg en tur til 3 ulike kirurger og få informasjon om hva som er mulig og hva du kan forvente deg av resultater. Jeg ville ha tenkt meg uhyre godt om før jeg tok silikon, for det er sikkert mulig å få et fint resultat ved bare å forminske brystvortene, hvis det virkelig plager deg så sterkt. Jeg har silikon selv etter å ha fått to barn, men jeg kommer til å fjerne mine innlegg. Innser at silikon gir meg flere komplekser enn hva små bryster gjorde...
Gjest Mussan Skrevet 5. januar 2011 #14 Skrevet 5. januar 2011 Så da ska jeg bare leve med mine flate lapper og aldri kunne nyte intimitet, fordi jeg ikke tør vise disse tomme lappene til noen. Du må gjøre det som du føler er riktig. Silikon er ikke harry men en Guds gave til oss flatbrystede. Man trenger jo ikke fylle de opp som Pam heller. Selv er jeg nokså flat og tenker gjøre noe med det i sommer. Jeg er 26 og har tenkt på dette i årevis. Ønsket er fortsatt like stort så nå tenker jeg gjennomføre... Har ikke tenkt å fylle de opp som noen blåser, noe midt imellom. Anyways, lykke til med brøsta, hva nå enn du måtte finne ut.
Gjest Gjest Skrevet 5. januar 2011 #15 Skrevet 5. januar 2011 Ta deg en tur til 3 ulike kirurger og få informasjon om hva som er mulig og hva du kan forvente deg av resultater. Jeg ville ha tenkt meg uhyre godt om før jeg tok silikon, for det er sikkert mulig å få et fint resultat ved bare å forminske brystvortene, hvis det virkelig plager deg så sterkt. Jeg har silikon selv etter å ha fått to barn, men jeg kommer til å fjerne mine innlegg. Innser at silikon gir meg flere komplekser enn hva små bryster gjorde... Hvordan? Jeg tenker ta silikon i sommer.
Gjest HunterLady Skrevet 5. januar 2011 #16 Skrevet 5. januar 2011 Ta deg en tur til 3 ulike kirurger og få informasjon om hva som er mulig og hva du kan forvente deg av resultater. Jeg ville ha tenkt meg uhyre godt om før jeg tok silikon, for det er sikkert mulig å få et fint resultat ved bare å forminske brystvortene, hvis det virkelig plager deg så sterkt. Jeg har silikon selv etter å ha fått to barn, men jeg kommer til å fjerne mine innlegg. Innser at silikon gir meg flere komplekser enn hva små bryster gjorde... Hvordan da?
Gjest BabyBlue Skrevet 5. januar 2011 #17 Skrevet 5. januar 2011 Man trenger vel ikke se ut som pamela selv om man tar silikon o.l. : p Er mange flinke plastiske kirurger der ute som kan gi deg et naturlig og fint resultat. Er det virkelig så fælt å ville være fornøyd med kroppen sin? Brutal_mann: hvordan kan du sette deg inn i situasjonen til henne, du har da ikke bryster?
Gjest brutal_mann Skrevet 5. januar 2011 #18 Skrevet 5. januar 2011 Man trenger vel ikke se ut som pamela selv om man tar silikon o.l. : p Er mange flinke plastiske kirurger der ute som kan gi deg et naturlig og fint resultat. Er det virkelig så fælt å ville være fornøyd med kroppen sin? Brutal_mann: hvordan kan du sette deg inn i situasjonen til henne, du har da ikke bryster? Jeg har en kropp. En kropp som er så lite mandig som den kan bli. Jeg kunne sikkert fått plast for å fake både bryst og magemusklatur. Finnes sikkert _noe_ som gir meg større pikk også. For ikke å snakke om å få fikset hoftene slik at de svinger mer som de gjør på menn, og ikke på kvinner. Kort fortalt, jeg lever som mann i en latterlig lite maskulin kropp. Hva er det jeg ikke kan sette meg inn i? Legg så til at det eneste på denne jord som kan få med til å tro at det finnes en gud er det faktum at kvinner er utstyrt med bryster. For min del kunne vi gjerne bygd templer og bautaer til ære for kvinnebryst. Ergo, jeg er langt over snittet glad i disse to skinnposene stappet med fett. Det beste er å være fornøyd med, og stolt av, den kroppen en har. Og lite er sykere i vårt samfunn en den ukulturen som har utviklet seg rundt kvinners bryst. Både i form av at amming er farlig å oppleve på offentlig sted og den utidige stappingen av fremmedlegemer inn i brystene.
Gjest Gjest Skrevet 7. januar 2011 #19 Skrevet 7. januar 2011 Jeg lurer på om noen her på KG har operert for store brystvorter, eller aerolene som det heter. Jeg leter over hele nettet, men finner ingenting. Jeg har noen spm angående det, så det hadde vært kjekt om noen har gjort dette.
Gjest puppeline Skrevet 7. januar 2011 #20 Skrevet 7. januar 2011 Hvordan da? Går rundt og er redd for at det lyser silikon og usikkerhet av meg lang vei.. selv om jeg har små innlegg. Tør ikke vise meg i bikini lenger, brystene står rett opp når jeg ligger på ryggen, føles ikke naturlige å ta på, mistet mye følelse etc etc... Anbefaler ikke silikon!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå