Cata Skrevet 20. februar 2011 #781 Skrevet 20. februar 2011 Derfor femlitersdoser er så lurt - da blir ringen bare halvparten så stor .
Hoppetaujenta Skrevet 21. februar 2011 #782 Skrevet 21. februar 2011 Hvor, sånn cirka er her i topografien? Østafor sol, og vestafor måne?Har du dårlig husk eller? Det vet du da, så vidt meg bekjent? *får veldig rare bilder i hodet**holde for øynene og gå forbi i stillhet* Føler på en måte at rævskjegget fungerer som borelås i stoltrekket i dag...Hvorfor må du på død og liv skrive på en sånn måte at alle sansene mine fanger opp spesialeffektene som du har gjemt i teksten? Og bortsett fra alt det: god morgen i tråden.
Kamikatze Skrevet 21. februar 2011 Forfatter #783 Skrevet 21. februar 2011 Ja, der sier jeg meg enig. I alle fall: God middag! Nå skal jeg prøve å få meg to timer på øyet, slik at jeg ikke blir så mannevond på jobben. Jeg har en veldig god følelse på at dette kommer til å bli en meget bra kveld!
Hoppetaujenta Skrevet 22. februar 2011 #785 Skrevet 22. februar 2011 Å? Såpass? Hva var det som var så morsomt i går kveld da? Hva heter mennesket?
Kamikatze Skrevet 22. februar 2011 Forfatter #786 Skrevet 22. februar 2011 Mer og mer dagslys for hver dag som går. I går var det sånn solrikt påskeaktig, og jammen har ikke de helvetes lilla eggekartongfirpakningene med påskeegg kommet også. De topografien tapetseres med når de kommer på tilbud. Sitter her i ørska, og føler meg litt tom innvendig. Her er det plass til mange kopper kaffe, men bare tid til to. Om få strakser hengir jeg meg til tåneglklippingens noble kunst. Deretter er det ut i minusgradene. Så snakkes vi kanskje i morgen ettermiddag. Ha en trivelig! Å! De melder plussgrader mot helga!
Kamikatze Skrevet 22. februar 2011 Forfatter #787 Skrevet 22. februar 2011 Å? Såpass? Hva var det som var så morsomt i går kveld da? Hva heter mennesket? Er du sikker på at det kun var ett? :gjeiper:
Hoppetaujenta Skrevet 22. februar 2011 #788 Skrevet 22. februar 2011 Aha...du har vært på Tupperware-party! 1
Hoppetaujenta Skrevet 22. februar 2011 #790 Skrevet 22. februar 2011 Hehe...takk for det, pus. *vende det andre kinnet til og håpe han tar hintet på ureligiøs manèr*
Hoppetaujenta Skrevet 23. februar 2011 #791 Skrevet 23. februar 2011 God morgen, kami. Ingen her? *måker snøen og tar oppvasken før han dukker opp*
Kamikatze Skrevet 23. februar 2011 Forfatter #792 Skrevet 23. februar 2011 Na var du litt sexy. Kan du si det der med oppvasken, en gang til? Røsk meg langsomt i nesehåra! Det er bare så sol ute! Bare synd at snøen ginser så hvit og uskyldsren, uten et sånt grått belegg som den får i Oslo og Bergen og sånn. Da tar det sin tid før faenskapet smelter bort. Jeg mener det er på høy tid folk skrur hjulene på skateboardene sine igjen... Frokosten knitrer så liflig på kjøkkenet, og jeg vurderer å sove to timer til.
Hoppetaujenta Skrevet 24. februar 2011 #794 Skrevet 24. februar 2011 *mia: jeg tror at når han "tar litt i" verbalt, høres han ilter ut i andres ører, men der han kommer fra menes det ikke noe vondt med det. De røsker seg både her og der - før frokost - og er egentlig i godt humør * Godmorgen med skarre-r!
Kamikatze Skrevet 24. februar 2011 Forfatter #795 Skrevet 24. februar 2011 Mannevond?? Ikke så veldig. Bare folk ikke driver å tråkker rundt meg før jeg får i meg de første to koppene. Etter det, går det greit om de holder kjeft til jeg er ferdig med fjerde-sjette koppen. Det blir litt som nåe en mygg surrer rundt der den ikke har noe med å surre rundt: Klask! Og problem løst...
Hoppetaujenta Skrevet 24. februar 2011 #796 Skrevet 24. februar 2011 Hmm...jeg lar meg nok ikke like lett klaskes ut av verdenshistorien som en mygg...
Cata Skrevet 24. februar 2011 #797 Skrevet 24. februar 2011 Man lurer litt på det der med "knitrende frokost"....
Kamikatze Skrevet 24. februar 2011 Forfatter #798 Skrevet 24. februar 2011 Haha. i vår alder blir det vel mer i retning knirkende frokost... :gjeiper:
Cata Skrevet 24. februar 2011 #799 Skrevet 24. februar 2011 I vår alder er det ikke bare frokosten som knitrer
Kamikatze Skrevet 24. februar 2011 Forfatter #800 Skrevet 24. februar 2011 Og herfra går det bare nedover. Nå er døgnrytmen min offisielt kokko. Rekker litt kaffe og vannsprut, så er det avgårde igjen. Men nå lover meteorologene mer humane forhold ute i natten. I går var det helt forjævlig. Tilogmed tankene frøs. Men neste ukes langtidsvarsel er smekkfull av plusser. En kan alltids håpe. Ha en forskrekkelig lun og mild aften!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå