Rachel Skrevet 16. oktober 2003 #1 Skrevet 16. oktober 2003 Hva kan denne brukes til? Har en "burk" stående, og har vel kun brukt den til å smøre opp tørre albuer. Kan den brukes til andre ting også? Merker at den er veldig fet, hvordan fungerer den som f.eks beskyttende krem for babyer (når det er vind/kaldt ute?)? Kan den i det hele tatt brukes til noe?
Gjest lmari Skrevet 16. oktober 2003 #2 Skrevet 16. oktober 2003 Jeg bruker den også som vanlig ansiktskrem til meg selv - særlig når jeg har dusjet lenge, og skal legge meg. Da får den hele natta til å trekke inn i huden, siden den er så fet. Kan sikkert funke som en slags kuldekrem også...? Har lest et sted at veldig mange supermodeller sverger til den gode gamle Niveaen, faktisk.
Rachel Skrevet 16. oktober 2003 Forfatter #3 Skrevet 16. oktober 2003 :o Hmm. Du får ikke kviser av den, når den er så fet?
Gjest GreenSky Skrevet 16. oktober 2003 #4 Skrevet 16. oktober 2003 Jeg får ikke kviser av den, i alle fall!
Rapitap Skrevet 16. oktober 2003 #5 Skrevet 16. oktober 2003 Ikke jeg heller. Bruker nesten bare Nivea jeg. Kommer alltid tilbake til den... =)
Gjest sunshine-t Skrevet 16. oktober 2003 #6 Skrevet 16. oktober 2003 :o Hmm. Du får ikke kviser av den, når den er så fet? det gjør jeg viss jeg bruker den i ansiktet.
HellyBelly Skrevet 17. oktober 2003 #7 Skrevet 17. oktober 2003 Jeg bruker denne kremen til vanlig! Spanderer heller på meg kremen fra den "dyre hylla" dersom jeg har god tid eller skal noe spesielt. Kjempefin å bruke før man legger seg. Hender jeg får samboeren til å smøre meg inn litt her og der... den passer jo overalt! Får heller ikke kviser. Dessuten synes jeg boksen er søt, har en liten samling med tomme bokser som har jeg fyllt med hårnåler, hårstrikker og småting jeg trenger på badet! :blunke:
Gjest Tristessa Skrevet 17. oktober 2003 #8 Skrevet 17. oktober 2003 Bruker den i ansiktet vinterstid, og får aldri kviser. Har faktisk aldri hatt noe å utsette på den.
ragnalina Skrevet 24. oktober 2003 #9 Skrevet 24. oktober 2003 bruker den mye til håndkrem og når jeg er veldig tørr på kroppen!
bluebird Skrevet 24. oktober 2003 #10 Skrevet 24. oktober 2003 Dessuten synes jeg boksen er søt' date='[/quote'] Samme her. Synes den er kjempefin. Litt gammeldags liksom. Sånn 70-tallet-gammeldags. Min ligger bare i skapet på badet, så denne tråden var midt i blinken. :D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå