marre00 Skrevet 6. desember 2010 #1 Skrevet 6. desember 2010 Hallo! Jeg lurte på om det var noen Canada Goose eksperter her ute? Jeg har nemmelig akuratt kjøpt en Canada Goose solaris parka i brun av en selger på Finn.no ,og jeg har sjekket litt på CanadaGoose sin hjemmeside,og på Solaris parka er det ikke noe merke på armen eller merke på den ene lommen,men på venninene mine sine er det et Canada goose merke på armen og på lommen,og den jeg har bestilt har ikke merke på armen eller lommen! Så det jeg lurer på er om selv om den ikke har merke og og resten av jakka ser veldig ekte ut,er den falsk da? http://www.finn.no/finn/torget/tilsalgs/bilder?finnkode=25572203&reference=2010/11/21/3/255/722/03_-306521515.jpg DETTE ER ALTSÅ JAKKEN JEG KJØPTE,SER DEN EKTE UT?
AnonymBruker Skrevet 6. desember 2010 #2 Skrevet 6. desember 2010 Den på bildet er ekte. Jeg har den i svart. Det tydeligste tegnet på at den er ekte er en tykk og fyldig pels på hetta. Selve jakke skal også være fin og fyldig. De som er fake synes lang vei.
marre00 Skrevet 6. desember 2010 Forfatter #3 Skrevet 6. desember 2010 Den på bildet er ekte. Jeg har den i svart. Det tydeligste tegnet på at den er ekte er en tykk og fyldig pels på hetta. Selve jakke skal også være fin og fyldig. De som er fake synes lang vei. Oja tusentakk! Men selv om det ikke er CanadaGoose merke på armen,er den fremdeles ekte?
AnonymBruker Skrevet 6. desember 2010 #4 Skrevet 6. desember 2010 Oja tusentakk! Men selv om det ikke er CanadaGoose merke på armen,er den fremdeles ekte? Ja, det skal ikke være noe canada goose merke på armen. På min er det kun merke inni og på glidelåsen.
marre00 Skrevet 7. desember 2010 Forfatter #5 Skrevet 7. desember 2010 Ja, det skal ikke være noe canada goose merke på armen. På min er det kun merke inni og på glidelåsen. jamen daså,trodd hele tiden at det skulle være merke på armen og på den ene lommen siden mange som har det,men har de falsk da,eller finnes det bare to versoner av Solarisen?
Gjest Gjest Skrevet 7. desember 2010 #6 Skrevet 7. desember 2010 Interessant. Jeg har en sort Solaris jakke kjøpt i butikk i Oslo, kr 6000 i 2010. Den ser veldig lik ut denne. Men den har et rundt mmerke på ene armen og et veldig lite på en jakkelomme. Ellers er alt likt. Det kan være små endringer fra år til år? Min er iallefall varm og har tykk pels.
marre00 Skrevet 8. desember 2010 Forfatter #7 Skrevet 8. desember 2010 Interessant. Jeg har en sort Solaris jakke kjøpt i butikk i Oslo, kr 6000 i 2010. Den ser veldig lik ut denne. Men den har et rundt mmerke på ene armen og et veldig lite på en jakkelomme. Ellers er alt likt. Det kan være små endringer fra år til år? Min er iallefall varm og har tykk pels. ja det var det jeg mente,siden mange av venninene mine har den jakken og de har de merkene. Men ja kansje det er små endringer fra år til år,men på Canada goose sin hjemme siden er det bilde av den uten merke,men jeg vet at de med merke er orginale også siden de er kjøpt på seriøse butikker:)
Gjest Mizzy Skrevet 14. desember 2010 #8 Skrevet 14. desember 2010 Hei. Noen som kan hjelpe meg her? Er denne jakken ekte? Ur fra bildene og merket å dømme? http://www.finn.no/finn/torget/tilsalgs/bilder?finnkode=25624240&reference=2010/11/24/0/256/242/40_-1323900768.jpg Jeg har vært og sett på jakken, og kjent på den, og den virker helt ekte. Stoffet er solid og passe tykt, pelsen er vel kanskje ikke så tykk som man skulle tro. Strikkene på jakka er farget i samme farge som jakken, men på CG sin hjemmeside har de KUN sorte strikk.. har det noe å si? Er visst noen år denne modellen. Håper på rask svar:)
Gjest Gjest Skrevet 14. desember 2010 #9 Skrevet 14. desember 2010 Den ser ekte ut. Det er nok en kort modell som heter "Chiliwalk" antar jeg. Den var mer populær for noen år siden. Men jakken kan være velholdt for det. Noen foretrekker kort, andre lang. Men jeg synes prisen var litt høy...
Honesty Skrevet 15. desember 2010 #10 Skrevet 15. desember 2010 Husk at bildene på Finn gjerne kan være av ekte vare, mens man risikerer å få tilsendt noe helt annet enn det bildet viser. Jeg hadde aldri i livet tatt sjansen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå