JP86 Skrevet 6. desember 2010 #1 Skrevet 6. desember 2010 (endret) nå begynner jeg å få nok..... hva søren gjør jeg feil? jeg har nå søkt jobber i over 1 år, og får nei eller ikke noe svar. jeg har en hjelpsom svigermor som leser over søknader før jeg sender de og sier de er flotte. (hun hjelper folk ut i arbeidslivet via fretex) CV har jeg endret 4 ganger, og siste oppsettet fikk jeg hjelp av venninnen til mamma som jobber innen HR. sikter jeg for høyt?? ja jeg mangler noe konpetanse innen det jeg søker, men det er ikke altid det heller. nå sliter jeg med å sove på nettene siden jeg ikke vil på jobben jeg har nå, og samboeren min maser om at jeg må søke mer(søker på "alt" nå), er også registrert på x antall vikarbyråer men jeg trenger en 100%stilling og jeg vil ha ny jobb med mere inntekt før jeg blir gravid, for vet det er vanskelig å få jobb hvis du er gravid.... ja kansje ego å tenke sånn men kommer det en liten spire nå skal jeg ikke klage. min far og stemor sier det kan være alderen min siden alderen 20-28 kan være noe mer problematisk å få jobb siden du har noe men ikke nok erfaring! noen tips til hva jeg nå kan gjøre??? jeg vil komme videre, står fast. Endret 6. desember 2010 av JP86
Gjest Serena Skrevet 6. desember 2010 #2 Skrevet 6. desember 2010 Hva slags utdanning har du? Hva slags jobber søker du?
JP86 Skrevet 7. desember 2010 Forfatter #3 Skrevet 7. desember 2010 utdannet frisør men jobbet de siste årene i resepsjon/kundemottak og som sikkerhetskonsulent. søker kundemottak, resepsjon ol arbeider.
mann23 Skrevet 8. desember 2010 #4 Skrevet 8. desember 2010 nå sliter jeg med å sove på nettene siden jeg ikke vil på jobben jeg har nå, og samboeren min maser om at jeg må søke mer(søker på "alt" nå), er også registrert på x antall vikarbyråer men jeg trenger en 100%stilling og jeg vil ha ny jobb med mere inntekt før jeg blir gravid, for vet det er vanskelig å få jobb hvis du er gravid.... ja kansje ego å tenke sånn men kommer det en liten spire nå skal jeg ikke klage. Unnskyld å si det, men det er slike som deg som har gjort det vanskelig for jenter i samme alder med samme utgangspunkt å få jobb. Du har tenkt å bli gravid når du endelig har fått deg jobb, og igjen sier du at du har lyst på en bedre betalt stilling før du gjør dette!? Jeg blir så provosert jeg har ikke ord. Hvis du har planer om å vente i 3 år før du blir mamma så skal jeg ikke si et ord. Da vil jeg bare ønske deg lykke til. Hvis ikke håper jeg du ikke får deg jobb 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå