Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg ønsker meg en krølltang. Har mellomlangt, slett hår som ikke er relativt tynt. Er det noen som har noen anbefalinger?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hiver meg på her...Ønsker meg også en slik krølltang, men med kanskje mellom 30/40 mm...noen som har noen anbefalinger om hvor man kan få tak i?

Skrevet

Gå i butikken å spør:) De man kjøper hos frisørsalong er alltid best, men de er jo svinedyre.. Ghd har veldig god rettetang i hvert fall.

Skrevet

Hvis du vil kjøpe på nettet:

http://www.feelunique.com/hair/hair-care-electrical-curlers

(her er det gratis frakt, og de refunderer det du må betale i toll og mva)

Ellers har vel expert / elkjøp /alle andre butikker av den typen, men om de er dårligere enn de hos frisøren, sånn som hun over mener, har jeg ingen anelse om.

Skrevet

Hvis man ønsker skikkelig korketrekkere så er det en krølletang med veldig tynne stang som er fint.

Hvis man er ute etter Hollywood bølger, så anbefaler jeg rettetang på det sterkeste. Bare vri litt på tanga og dra den gjennom håret, så blir det myke, lekre Hollywood-krøller. Mye raskere, og mye enklere å håndtere også!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...