Honesty Skrevet 25. november 2010 #1 Skrevet 25. november 2010 Jeg har kjøpt et gavesett med produkter fra Feelunique, og det inneholder blant annet Lavender&Rosemary shampoo og Citrus&Neroli balsam. Jeg elsker balsamen, men shampooen får håret mitt til å filtre seg veldig sammen og bli som stålull. Håret mitt er farget, består av store mengder ganske tynne, myke hårstrå, altså typisk skandinavisk hår. Men hvilken shampoo kan jeg evt. prøve i stedet? Kan Zinc&Sage funke sammen med denne balsamen? Produkter for tørt hår er stort sett ikke tingen for mitt hår, for de har en tendens til å gjøre håret veldig flatt.
Yasi Skrevet 25. november 2010 #2 Skrevet 25. november 2010 Jeg har opplevd akkurat det samme som deg Trodde det bare var meg, siden alle andre elsker den.. Hadde akkurat samme problemet med sinc&sage shampooen
Honesty Skrevet 25. november 2010 Forfatter #3 Skrevet 25. november 2010 Hmm, det var pussig. Og de andre shampooene tror jeg blir for mye for håret mitt. Jeg skal bruke opp disse ministørrelsene, og så evaluere. Kanskje den allikevel kan funke siden balsamen er såpass rik?
tåke Skrevet 25. november 2010 #5 Skrevet 25. november 2010 få vet at sjampo bare skal brukes i hodebunnen. dette vil sikkert hjelpe :-)
Yasi Skrevet 25. november 2010 #6 Skrevet 25. november 2010 Det er gammel nytt (snakker for meg selv nå altså) Har kun påført den i hodebunnen, men uansett så får du produkt på resten av håret også.. Så det spiller igrunn ikke en så stor rolle!
tåke Skrevet 25. november 2010 #7 Skrevet 25. november 2010 men uansett så får du produkt på resten av håret også.. Så det spiller igrunn ikke en så stor rolle! da skal du ha ganske kort hår.
Honesty Skrevet 25. november 2010 Forfatter #8 Skrevet 25. november 2010 da skal du ha ganske kort hår. Jeg har i hvertfall kort hår, litt sånn som Robyn har det for tida, med kort underhår og tungt overhår, og rett lugg.
Yasi Skrevet 25. november 2010 #9 Skrevet 25. november 2010 da skal du ha ganske kort hår. Ikke nødvendigvis. Dessuten så får du produktet i hele håret når du skyller ut Jeg har prøvd ut det meste, syns fortsatt at jeg får flokete hår ved bruk av JMO sjampoene Dessverre!
Rosenrød Skrevet 25. november 2010 #10 Skrevet 25. november 2010 Jeg liker heller ikke denne shampoen. Trodde også jeg var alene om det, siden diverse bloggere skryter den opp til himmelen!
Yasi Skrevet 25. november 2010 #11 Skrevet 25. november 2010 Jeg liker heller ikke denne shampoen. Trodde også jeg var alene om det, siden diverse bloggere skryter den opp til himmelen! Jeg føler de fleste skryter den opp i skyene Skjønner ikke bæret jeg Men godt vi er flere om det da :D:D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå