AnonymBruker Skrevet 23. november 2010 #1 Skrevet 23. november 2010 Traff en fin fin mann i helga som jeg presterte og dra med meg hjem Vi utvekslet nummer, han adda meg på face, vi sendte noen meldinger dagen derpå, og så ble det stille... Jeg sendte en mld både i dag og i går, men får ikke svar. Liker ikke sånt ass Jeg vil kose fine mannen mer jo :klø:
Kamikatze Skrevet 23. november 2010 #2 Skrevet 23. november 2010 Han må nok bare hjemmom en tur å kose kjerringa først. Han svarer trolig ikke fordi han har blokka deg, ikke for å være slem. Er du heldig, så treffer du ham ute neste helg, og hvis han har glemt deg, greier du kanskje å lokke ham med deg hjem igjen. 1
Nikken Skrevet 23. november 2010 #3 Skrevet 23. november 2010 Han er vel opptatt? Finnes de av oss hvor det kan ta laaaang tid før vi svarer - om vi svarer i det hele tatt.
AnonymBruker Skrevet 23. november 2010 #4 Skrevet 23. november 2010 Jeg har vært i omvendt situasjon som deg. Ble med en fyr hjem, og vi sendte noen meldinger en periode i ettertid. Jeg var i utgangspunktet ikke interessert, og var derfor litt lunken når jeg skrev. Han ga seg likevel ikke, så til slutt lot jeg bare være å svare. Det er jo ganske feigt, og jeg fikk selvfølgelig litt dårlig samvittighet, men jeg tror i hvert fall han skjønte tegninga.
AnonymBruker Skrevet 24. november 2010 #5 Skrevet 24. november 2010 Jeg regner jo med at han ikke er interessert altså ( kan ta et hint, selv om det tar tid noen ganger) Men jeg forstår ikke hva som er greia med å spørre etter nummeret mitt og legge meg til som venn på facebook hvis han ikke vil no mer liksom. Hilsen ts
hjertesukka Skrevet 24. november 2010 #6 Skrevet 24. november 2010 Jeg regner jo med at han ikke er interessert altså ( kan ta et hint, selv om det tar tid noen ganger) Men jeg forstår ikke hva som er greia med å spørre etter nummeret mitt og legge meg til som venn på facebook hvis han ikke vil no mer liksom. Hilsen ts Han vil bare ha deg i "stallen sin"! Enkelt og greit. Et slags kartotek over damer han kan ty til. Hvis ikke den ene vil/kan, så vil kanskje den neste osv.
AnonymBruker Skrevet 24. november 2010 #7 Skrevet 24. november 2010 Jeg samler nå heldigvis ikke på onser på face da, så han blir sletter mot slutten av uka hvis jeg ikke hører noe mer Ts
AnonymBruker Skrevet 24. november 2010 #8 Skrevet 24. november 2010 Fikk melding i kveld Happy happy happy
AnonymBruker Skrevet 26. november 2010 #9 Skrevet 26. november 2010 Så, noe nytt? Kanskje han rett og slett kun var opptatt... :gjeiper:
muffin26 Skrevet 26. november 2010 #10 Skrevet 26. november 2010 La meg gjette du svarte på minuette ?hahahah kostbar er du hvertfall ikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå