Emma Belikova Skrevet 22. november 2010 #1 Skrevet 22. november 2010 Hei! Er det noen som har tips på hvor man kan finne stilige og klær med fasong, i litt større størrelser? I avdelingene på H&M, KappAhl og Lindex er det jo kun " telt" å få kjøpt! Selv om en er stor har en jo fortsatt lyst på klær med fasong, og ikke se ut som en dass i altfor store klær. Noen som veit om noen bra butikker i østlandsområdet?
Solros Skrevet 22. november 2010 #2 Skrevet 22. november 2010 Hei! Er det noen som har tips på hvor man kan finne stilige og klær med fasong, i litt større størrelser? I avdelingene på H&M, KappAhl og Lindex er det jo kun " telt" å få kjøpt! Selv om en er stor har en jo fortsatt lyst på klær med fasong, og ikke se ut som en dass i altfor store klær. Noen som veit om noen bra butikker i østlandsområdet? Zizzi har mye fint og Ellos selger også klær for store med blant annet klær fra Zizzi. Ellers så er det en side som heter frodig.no som har en side med link til butikker som selger klær for store.
Brukernavn Skrevet 22. november 2010 #3 Skrevet 22. november 2010 Zizzi hadde jeg også tenkt å foreslå
Gjest idakaroline Skrevet 22. november 2010 #4 Skrevet 22. november 2010 Uno har også litt forskjellig
V.B. Skrevet 22. november 2010 #5 Skrevet 22. november 2010 Er redd det er lite å finne bortsett fra Zizzi. Du kan gå hit og finne forretninger under Stormote ringen, men i min mening er disse klærne rettet mot folk som er mest interessert i å dekke seg til. Om du kunne tenke deg nettshopping kan du gå til La Redoute i tillegg til Ellos, for nettshopping i Norge. I utlandet er det flere muligheter, du må bare huske at du da må betale mva og gebyr for import. Jeg nevner: IGIGI kanak Kiyonna Asos Curve Yours Clothing SWAKdesigns Torrid alight Style369.com Jeg kjenner til flere, men disse har jeg kjøpt fra og hatt gode eller helt greie opplevelser med. Til slutt, jeg har ikke vært inne hos Uno på en stund, men jeg blir veldig overrasket om de går over str 46.
AnonymBruker Skrevet 22. november 2010 #6 Skrevet 22. november 2010 De har mye fint hos Alexis i Oslo.
Perelandra Skrevet 22. november 2010 #7 Skrevet 22. november 2010 (endret) Gudrun Sjödén har en del plagg i større størrelser. Det finnes en egen Gudrun Sjödén-butikk i Oslo, Nedre slottsgate 15. Gudrun Sjöden Design AB Når det gjelder UNO, så er mange av plaggene romslige i utgangspunktet, og kan derfor virke større en den angitte størrelsen Endret 22. november 2010 av Perelandra
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå