Gå til innhold

Kaldt vær. Strømpebukser?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Bruker du strømpebukser eller stillongs under bukser om vinteren?

Jeg går oftest i pumps på jobb, og bruker srømpebukser eller stayups når det blir kaldere. Synes det varmer litt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ullstrømpebukse. Må ha det om vinteren, ellers får jeg ikke varmen i meg igjen etter tur med hunden.

Skrevet

Stillongs. Synes strømpebukser med hel fot er plagsomt å kle på. (Ja, jeg er faktisk eldre enn 5 år ;) ) Dessuten liker jeg å bruke ull nærmest kroppen når det er kaldt ute.

Skrevet

Bruker tynnstrømpebukser, også under buksa.

Skrevet

Jeg går helst med skjørt, derfor bruker jeg tykke strømpebukser nå om vinteren. Tykkelse 60 denier om det sier dere noe..

Skrevet

Nei jeg bruker ikke strømpebukser dersom jeg ikke bruker skjørt.

Men nå er jeg veldig lite frossen av meg også

Skrevet

Jeg er ingen frossenpinn, men bruker stillongs, helst i ull.

Gjest idakaroline
Skrevet

Jeg bruker strømpebukser og stilongs under buksa når det begynner å bli så kaldt som nå! Jeg elsker tykke, myke og varme strømpebukser! Kom nettopp over noen på H&M. De var i ull og kosta vel rundt 100 kroner :) Jeg er veldig frossen av meg, så for meg er det et must!

Skrevet

Bruker som regel stillongs under bukse og tykke strømpebukser til skjørt/kjoler. Hater å fryse, så jeg kler skikkelig på meg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...