Evas Skrevet 8. november 2010 #1 Skrevet 8. november 2010 Hei. Meldte meg for ca en uke siden til en gruppe på Facebook. Har skrevet to innlegg hvor jeg gir uttrykk for min støtte til gruppen. Har skrevet en eller to kommentarer til andre innlegg, og klikket en del på "liker". Har postet 4 helt uskyldige bilder, som også er i gruppens favør. Nå kan jeg plutselig ikke skrive noen innlegg i gruppen og jeg kan heller ikke kommentere noen innlegg eller klikke "liker". De fire bilder jeg postet er borte-vekk. Har kontaktet gruppens administrator, og de har IKKE på noen måte utestengt meg. De mener det kan være Facebook som har lukket for min deltakelse pga for stor aktivitet. Kan det virkelig være riktig?? Har som sagt kun skrevet to positive innlegg. I begynnelsen var jeg inne flere ganger pr dag for å lese innlegg. Kan det være det som er "for høy aktivitet"? Og meget merkelig at man ikke får en forklaring/mail hvis det er Facebook som har sperret for tilgang. Takk til den som kan komme med et oppklarende svar her!
Gjest Consensio Skrevet 8. november 2010 #2 Skrevet 8. november 2010 Du må nesten sende en melding til personen som er ansvarlig for gruppa. Helt klin umulig for oss å vite hvorfor det har skjedd.
Evas Skrevet 9. november 2010 Forfatter #3 Skrevet 9. november 2010 (endret) Du må nesten sende en melding til personen som er ansvarlig for gruppa. Helt klin umulig for oss å vite hvorfor det har skjedd. Consensio, jeg HAR kontaktet gruppens ansvarlige, det skrev jeg også i mitt innlegg. Kanskje andre vet hvorfor sånt skjer? Endret 9. november 2010 av Evas
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå