AnonymBruker Skrevet 31. oktober 2010 #1 Skrevet 31. oktober 2010 Klipp dere er ikke noe styggere enn langt pistrete,slitt og tynt hår.Uff har dere ikke speil hjemme og fortell meg hvorfor ha langt hår når du ikke har kvaliteten til det?????Hilsen jente 1
Meridian Skrevet 31. oktober 2010 #2 Skrevet 31. oktober 2010 Fordi de vil ha langt hår? Men er enig at det er viktig å klippe seg regelmessig og kanskje ta vare på håret sitt om man vil ha langt hår.
AnonymBruker Skrevet 31. oktober 2010 #3 Skrevet 31. oktober 2010 Det skal vel du drite i din lille jentunge? Om folk med "pistrete" tynt hår vil ha langt hår er det deres valg, så stfu. 1
AnonymBruker Skrevet 31. oktober 2010 #4 Skrevet 31. oktober 2010 det er veldig stygt å se på så dem bør klippe seg vel.
AnonymBruker Skrevet 31. oktober 2010 #5 Skrevet 31. oktober 2010 Eller bedre - de som har pistrete tynt hår og vasker det knappe en dag i uka. Fettstriper synes ekstra godt da. Fy flate det er så fælt.. har ei venninne som er fryktelig pen, men hun ser ut som en sliten mopp på hodet, det ødelegger SÅ mye av helhetsinntrykket.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå