Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg lurer på en ting. Nå til helgen er det jo Halloween. Jeg skal kle meg ut som vampyr, og har glemt av å bestille hoggtenner, men har klart å lage noen tenner som skal se ut som hoggtenner, og jeg lurte på om dere hadde noen tips på hva jeg kan bruke for å få festet hoggtennerne til mine vanlige tenner? Kan man bruke vippelim, eller er det kanskje ikke så lurt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvordan oppløser du vippelimen? Limer den skikkelig sterkt? Du kan jo smøre på tynne lag lim, og faller tennene av etterhvert så kan du bare lime de på igjen, med tynt lag, det burde vel gå så lenge du ikke kliner på halve tuben og forgifter deg eller noe :)

Skrevet

Når jeg bruker vippelim så dreg jeg bare av de falske vippene med fingrene. Er ikke vondt eller noe, og det limer godt, men var så usikker på tennerne, i tilfelle jeg ikke får av hoggtennerne eller om limet blir sittende fast på tennerne. Men takk for tips :) Kan prøve med et tynt lag til å bynne med.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...