Gjest Madam Felle Skrevet 9. oktober 2003 #1 Skrevet 9. oktober 2003 Åpner herved krangletråden til de som måtte føle for å krangle. Her er alt lovlig, iallefall til moderatorene sletter dere. Er det gått så langt at moderatorene må inn å slette dere, da har det blitt for gale, og dere har kanskje behov for å gå inn på kosetråden. Men så lenge dere ikke blir slettet er alt i orden. Kjør i vei mine damer og herre :evil:
Gjest mattahara Skrevet 9. oktober 2003 #2 Skrevet 9. oktober 2003 Uff er for trøtt til å krangle....
Gjest sunshine-t Skrevet 9. oktober 2003 #3 Skrevet 9. oktober 2003 jeg vil krangle med musa mi!!!!!!!!! den lystrer ikke lengre!!!!! bare spør marianne.. asåå den til pcn.. men alikevel!!skikkelig irriterende!!
Irka Skrevet 9. oktober 2003 #4 Skrevet 9. oktober 2003 Kan tenke meg at det er for å dekke dine egene behov at du har åpnet denne tråden Fella. Men.. GRATULERER!! Jeg liker den!
Gjest Madam Felle Skrevet 9. oktober 2003 #5 Skrevet 9. oktober 2003 jeg vil krangle med musa mi!!!!!!!!! den lystrer ikke lengre!!!!! bare spør marianne.. asåå den til pcn.. men alikevel!!skikkelig irriterende!! Er du sikkert på at det er den til pcn? kan jo være det bare er noe du sier da? Men hva om du prøver å rense den inni? Eller for at jeg skal krangle, du må da for faen meg klare å fikse den musen din da jente :evil:
Gjest Madam Felle Skrevet 9. oktober 2003 #6 Skrevet 9. oktober 2003 Kan tenke meg at det er for å dekke dine egene behov at du har åpnet denne tråden Fella. Men.. GRATULERER!! Jeg liker den! Ja må jo ha et sted å skrike ut på, for en kan bli temmelig provosert av og til :evil:
Irka Skrevet 9. oktober 2003 #7 Skrevet 9. oktober 2003 Hva er det som provoserer deg så i kveld da? :o *Betro deg til KlaraKlok**
Gjest Madam Felle Skrevet 9. oktober 2003 #9 Skrevet 9. oktober 2003 Hva er det som provoserer deg så i kveld da? :o *Betro deg til KlaraKlok** Ikke noe akkurat nå foruten at noen stjeler ordet fra meg, men kan jo komme godt med den dagen jeg virkelig behøver den
Irka Skrevet 9. oktober 2003 #10 Skrevet 9. oktober 2003 Ikke ta deg nær av det Fella. :trøste: Det er som du sier. Den dagen du virkelig har bruk for det, har du Ordet i din makt Det har du jo stort sett ellers også.
Gjest Madam Felle Skrevet 9. oktober 2003 #11 Skrevet 9. oktober 2003 Ikke ta deg nær av det Fella. :trøste: Det er som du sier. Den dagen du virkelig har bruk for det, har du Ordet i din makt Det har du jo stort sett ellers også. Sant nok
Gjest sexysadie Skrevet 9. oktober 2003 #13 Skrevet 9. oktober 2003 dåkk e ærlig talt så sprengt heile gjengen.
kalle Skrevet 10. oktober 2003 #14 Skrevet 10. oktober 2003 NÅ, har vi funnet nok en plass der overivrige høner kan slenge fritt med underleppa uten at noen blir gale? Hva er det med kvinnfolk og tjatring? Med en gang dere øyner muligheten til å erte noen, tråkke noen ned i grusen og være plaaaagsomme, så slår dere til! Og nå - med en egen tråd for det her? Jeg er stolt av å være mann i en slik situasjon. Vi tar heller en real nevekamp så tarmene spruter for så å være ferdige med det, istedenfor å tjatre og krange i mååånedsvis. Sånn. Der har vi grunnlag for en krangel tenker jeg. Prøver så godt jeg kan å krangle iallefall.. Men æ'kke no go på det. Får se om noen lar seg erte da. *humre*
Titti72 Skrevet 10. oktober 2003 #15 Skrevet 10. oktober 2003 jeg vil krangle med musa mi!!!!!!!!! den lystrer ikke lengre!!!!! bare spør marianne.. asåå den til pcn.. men alikevel!!skikkelig irriterende!! Min er også rar. Litt vind-skeiv liksom. Ruller ikke sånn jeg vil. Vanskelig å krangle med den da, og litt for teit å ringe suport om det!!
Gjest Madam Felle Skrevet 10. oktober 2003 #16 Skrevet 10. oktober 2003 Min er også rar. Litt vind-skeiv liksom. Ruller ikke sånn jeg vil. Vanskelig å krangle med den da, og litt for teit å ringe suport om det!! Ta den fra hverandre og rens den da vel kan vel ikke være noe vanskelig det da Ikke meningen å være kvass, du tar bare og åpner den opp, tar bort lo og annet som ligger rundt kulen og vips tror problemet ditt skulle vært ordnet
Gjest Kveldsvisitt Skrevet 10. oktober 2003 #17 Skrevet 10. oktober 2003 Ikke kulen Fella, men rullene !! :fy: ...og hva om hun kanskje har en optisk mus, HÆ ??? Hva da ????
Gjest Madam Felle Skrevet 10. oktober 2003 #18 Skrevet 10. oktober 2003 Ikke kulen Fella' date= men rullene !! :fy: ...og hva om hun kanskje har en optisk mus, HÆ ??? Hva da ???? Jaja spiller det noen rolle da? rulle, kule what ever har hun en optisk mus kan ikke jeg hjelpe
Gjest Hulderjenta Skrevet 10. oktober 2003 #19 Skrevet 10. oktober 2003 Kaller dere dette krangling...? Hva er dette for noe tull!! PINGLE-KRANGLING!
*Lillian* Skrevet 10. oktober 2003 #20 Skrevet 10. oktober 2003 MØKKHUER!!!!!! :evil: *så sinna at jeg griner* Lillian *måtte bare få det ut*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå