Samba Skrevet 22. oktober 2010 #2 Skrevet 22. oktober 2010 Nei! Har brukt Jane Iredale i over et halvt år, og jeg har ikke merket noe til urenheter.
DesertRose Skrevet 23. oktober 2010 #3 Skrevet 23. oktober 2010 (endret) Det er individuelt hva man reagerer på. Ville sett på ingrediensene og sammenlignet med annen mineralsminke (om du har) og prøvd meg frem for å finne ut hva en reagerer på. Noen har hud som ikke liker mineralsminke i det hele tett uavhengig av ingredienser... Endret 23. oktober 2010 av DesertRose
AnonymBruker Skrevet 23. oktober 2010 #4 Skrevet 23. oktober 2010 Det er individuelt hva man reagerer på. Ville sett på ingrediensene og sammenlignet med annen mineralsminke (om du har) og prøvd meg frem for å finne ut hva en reagerer på. Noen har hud som ikke liker mineralsminke i det hele tett uavhengig av ingredienser... vet om noen som reagerer på algae extract som finnes i JI.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå