AnonymBruker Skrevet 17. oktober 2010 #1 Skrevet 17. oktober 2010 Har fått en svull, eller er skikkelig hoven på ene siden i skrittet (ytre kjønnslepper kanskje?) Det er en stor klump og det gjør vondt når jeg trykker på den. Merker det og når jeg går, og setter meg. Går bedre når jeg først er på plass i stolen og sietter i ro. Har hatt dette et par dager. Lurer på om noen har opplevd dette. Regner med det går over av seg selv etterhvert. Ikke mye en lege vel kan gjøre uansett... Kan det være noe hormon greier. Tok Psprøyten for noen dager siden, og det kom etter det. Har gått på den i 12 år uten noen problemer, men likevel kan det vel plutselig komme en reaksjon?
Sola^ Skrevet 17. oktober 2010 #2 Skrevet 17. oktober 2010 Kanskje det kan vere ei skikkeleg stor og betent kvise...typisk inngrodd hår?
AnonymBruker Skrevet 17. oktober 2010 #3 Skrevet 17. oktober 2010 Det kan det forsåvidt, hadde en liten kvise der tidligere. Men trodde egentlig den var borte. Inngrodd ...pleier ikke barbere meg nedentil, men det kan vel kanskje komme likevel.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå