AnonymBruker Skrevet 12. oktober 2010 #1 Skrevet 12. oktober 2010 Er det noen som kan hjelpe meg? For noen år siden knuste de fineste juletrekulene mine foreldre hadde. De likte dem veldig godt, og jeg skulle så gjerne gitt nye til dem. De var nok relativt gamle, men kanskje noen her vet hvor man kan få tak i..? Kulene var like (så vidt jeg husker) bortsett fra at en var lilla (den på bildet), og den andre var gulaktig i fargen. Den på bildet er litt "amputert" nederst, tror jeg. Her er bildet: http://i.imgur.com/yKEQo.jpg Tar med glede imot all hjelp man kan få.
fionel Skrevet 17. oktober 2010 #2 Skrevet 17. oktober 2010 vet at de har fått inn ganske masse juletrepynt på åhlens nå. SÅ de hadde noen dråpe pynt der. DU kan jo sjekke det ut
AnonymBruker Skrevet 18. oktober 2010 #3 Skrevet 18. oktober 2010 Har de nettside, eller er de av typen som kun har butikk i Oslo?
AnonymBruker Skrevet 18. oktober 2010 #4 Skrevet 18. oktober 2010 Har de nettside, eller er de av typen som kun har butikk i Oslo? Ts her igjen. Glem det. Jeg fant nettsiden deres. Ser ingen dråpeformede kuler der, så det er kanskje bare i butikk? Hm, ser at de har butikk i nærheten av der jeg bor. Jeg får kanskje ta en titt. Takk for tips!
Gjest Miam Skrevet 18. oktober 2010 #6 Skrevet 18. oktober 2010 Jeg foreslår at du leter på ebay jeg! Der finner du ALT mulig, kanskje du har hellet med deg der
jento_2 Skrevet 19. oktober 2010 #7 Skrevet 19. oktober 2010 Her er flere fine kuler i forskjellige fasonger:) http://www.nyttogshabby.mystore.no/index.php?cPath=42_120
AnonymBruker Skrevet 19. oktober 2010 #8 Skrevet 19. oktober 2010 Jeg foreslår at du leter på ebay jeg! Der finner du ALT mulig, kanskje du har hellet med deg der Tro meg, jeg har lett og lett og lett. Men kom gjerne med tips til hva jeg kan søke på. Føler jeg har prøvd det meste. jento_2: Takk for tips, men det ser ikke ut som de har den rette der..
Xtra_lilje Skrevet 19. oktober 2010 #9 Skrevet 19. oktober 2010 http://www.mamut.net/controls/shop/shops/12/8/default.asp?wwwalias=ScanForm&subgid=440&gid=435 om du har en kunstner i deg, kan du lage og male selv
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå